Apartman Student: Tip na bydlení pro studenty, které stojí za to

V metropoli je spousta vysokých škol a mnoho zajímavých oborů ke studiu. Řada studentů se za nimi stěhuje ze vzdálených koutů celé republiky. Vysokoškolské koleje v Praze ovšem nejsou zrovna vyhlášené luxusem. Ani s priváty to nebývá o mnoho slavnější. Naštěstí ne všechno ubytování pro studenty je takové. Máme pro vás tip na skvělé ubytování pro studenty.

Apartman Student: Vše, co mladý člověk potřebuje

Aparman Student je moderní bydlení pro studenty, které na první pohled zaujme skvělou výbavou a pěkným, čistým vzhledem. K dispozici jsou tři druhy pokojů lišící se cenou za osobu na den. Nastěhovat se můžete do čtyřlůžkového, třílůžkového či dvojlůžkového pokoje. K dispozici jsou i pokoje s balkonem nebo s terasou, užívejte si přepych v podobě snídaní i posezení u kávy na vzduchu. V celé budově je stabilní připojení k internetu. Studenti mohou kdykoliv studovat, pracovat nebo se jen bavit prostřednictvím wifi sítě, stahovat filmy a poslouchat oblíbenou hudbu. Každý pokoj má svou vlastní ledničku a koupelnu s toaletou. Vybavené kuchyňky jsou k dispozici na každém patře, a tak si studenti mohou vařit jídla dle svých chutí a nepodřizovat se nabídce menu v menze. Aby studenti nemuseli vozit špinavé oblečení daleko do svých domovů, nachází se v budově také prádelna.

Volný čas

Ve volném čase sportovně orientovaní studenti ocení fitness centrum s trenérem. Další sportovní centra se vyskytují nedaleko vysokoškolských kolejí. Nedílnou součástí ubytovacího komplexu je moderní, čistá restaurace Buddies. V blízkosti objektu se nachází také obrovské nákupní centrum Chodov a Kunratický les nabízející relaxaci i sportovní vyžití.  

Cesta do školy

Dostat se z ubytování pro studenty do školy je někdy náročné. V případě Apartman Student tomu tak není. V těsné blízkosti kolejí se nachází autobusová zastávky, odkud se autobusem dostanete během čtyř minut na stanici metra C Chodov. Odtud je cesta do centra města rychlá a snadná. Další informace a možnost online rezervace najdete na apartmanstudent.cz.

Publikováno: 18. 10. 2019

Kategorie: Praktické tipy

Autor: Barbora Kocourková