Pojďte bydlet do luxusních bytů Vilapark Klamovka na žádanou pražskou adresu

Jestliže hledáte opravdu kvalitní místo pro život, můžete si takové vybrat přímo v Praze. Budete bydlet na příjemném místě, v hezkém prostředí, které zároveň nabídne dostatek pohodlí a veškeré vymoženosti velkoměsta. Je to právě rezidenční čtvrť Vilapark Klamovka, která patří mezi zdejší žádané lokality. K samotné lokalitě si nyní řekneme něco více.

Perfektní bydlení

Výhodou nových bytů je skutečnost, že mají funkční a osobitý charakter, který byl vytvořen ve spolupráci se zkušenými designéry. Byty tak jsou vytvořeny dle moderních standardů a kromě toho je možno je také přizpůsobit na základě domluvy. Získáte tak opravdu perfektní bydlení podle vašich představ. Moderní byt na Smíchově můžete mít v jednom ze 117 bytů, ke kterým zároveň patří 140 garážových stání. Byty se nachází v těsné blízkosti bývalého zámeckého parku Klamovka, který sám osobě vytváří příjemné okolní prostředí. V okolí také najdete:
  • Příjemné restaurace a kavárny
  • Bohaté možnosti kulturního vyžití
V okolí můžete navštívit nejednu kavárnu nebo restauraci, kromě toho využijete bohaté možnosti nakupování. Za pár minut můžete být na smíchovském Andělu. Nechybí ani řada příležitostí pro sport, samotný park Klamovka je ideální i pro sportovní aktivity, nejen pro relaxaci.

Příjemný výhled do okolí

Pokud se podíváme blíže na samotné byty, tak jejich interiér je samozřejmě v moderním stylu. Kromě toho vám ale nabídne krásné výhledy. Pokud se rozhodnete koupit byt na Praze 5 právě v této rezidenci, můžete si zvolit byt s preferovaným výhledem. Díky tomu si zde vybere prakticky každý. U severní hranice pozemku je sekce A, kde najdete byty ideální pro milovníky metropolitního bydlení, protože pro vás mají krásné výhledy na Prahu. U jižní hranice pozemku, v sekci B, jsou byty s výhledy do zelené zahrady, které mohou více vyhovovat rodinám s dětmi.

Publikováno: 01. 11. 2022

Kategorie: Reality

Autor: Barbora Kocourková