Rezidence Hadovitá: Nadčasové bydlení v dobré lokalitě

Kvalitních developerských projektů je v Praze poměrně málo a ještě méně je těch, které nabízí vzácnou kombinaci klidného prostředí blízkosti centra. Ale kdo hledá, najde – nám se to podařilo u nevšedních bytových domů, které ponesou název Rezidence Hadovitá. Nových bytů bude v Michli k mání 76 a na své si přijdou také zájemci o ateliéry.

Žádní hadi, ale moderní bydlení se vším všudy

Rezidence si svůj název vysloužila podle jedné z Michelských ulic, která se klikatí zrovna jako had. A právě z ulice Hadovitá povedou vchody do bytových domů vznikajících pod taktovkou zkušeného developera Metrostav Development. Jedinečnou architektonickou podobu projektu vdechli odborníci z Arx Studia. Z vizualizací je patrné využití potenciálu prostředí – objekty budou kopírovat přirozeně svažitý terén a perfektně do stávajícího koloritu dané lokality zapadnou.
Tip: Přečtěte si i o dalších projektech od Metrostav Development.
Architekti se zároveň postarali o perfektní odladění vnitřních dispozic. Interiéry působí vzdušně a je nadmíru jasné, že v nich o dostatek prostoru nebude nouze. Byty budou ve standardu v neutrálních, tlumených tónech – připraveny na jakékoliv změny dle osobního vkusu budoucích obyvatel. Z hlediska dispozic bude nabídka bytových jednotek pestrá. Nové byty v Praze Michli nabídnou obytnou plochu od 30 m² až po velkorysých 100 m². Architekti nezapomněli na terasy, balkony, lodžie a v případě bytů v přízemí ani na zahrádky.

Ideální prostředí pro pohodový život v metropoli

V souvislosti s developerským projektem Rezidence Hadovitá však stojí za zmínku i její bezprostřední okolí. Michle má veškeré předpoklady pro spokojený rodinný život – jde o velmi klidné prostředí, které však není příliš vzdálené od rušnějších částí metropole. Autobusová zastávka je vzdálena pouhé dvě minuty a na tramvaj se lze dostat za deset minut. Pokud vás zajímají ceny bytů v Praze 4 a rádi byste se o projektu dozvěděli více, pokračujte na www.rezidencehadovita.cz.

Publikováno: 01. 12. 2018 / Aktualizováno: 31. 07. 2023

Kategorie: Reality

Autor: Barbora Kocourková

Tagy: byty michle | rezidence hadovitá