CINCINK – prodeje nemovitostí v nové éře

Zdá se vám trh s nemovitostmi zkostnatělý, takže se nechcete pouštět do prodeje například zděděného domu? Bojíte se průtahů, zbytečných poplatků, máte strach, že někomu tzv. naletíte? Máme pro vás vynikající zprávu. Prodeje, nákupy i pronájmy nemovitostí jsou už mnohem snazší. Díky novému systému, který u nás nabízí portál CINCINK. Startup, za nímž ovšem stojí silný partner, Komerční banka. Představíme vám jej.

CINCINK – férový realitní portál

Prodej i nákup nemovitosti není obchodování s rohlíky, pro které si chodíme denně, takže logicky netušíme, jaké záludnosti na nás mohou čekat. Proto jsme nuceni obrátit se na realitní kanceláře, mnohé z nich ovšem vědí, jak v tom tzv. chodit, takže vám řeknou, že potřebujete tuto službu, pak další a ještě jinou. V konečném důsledku se pak divíte, proč někomu platíte například za daňové poradenství, když se vy v této sféře pohybujete a mohli byste si to zařídit sami. Samozřejmě ne vždy se takto realitní kancelář zachová, leckdy se její klient ale ocitne v kleštích. A protože se jedná o obchod, který podniknete třeba jen jednou za život, mávnete nad tím rukou. Ale proč? Vždyť zde se hraje s velkými penězi a i ušetřené tisíce by se vám hodily. Mějte proto tento obchod pod kontrolou. Jak? Snadno. Podívejte se na férový realitní portál CINCINK. Hned zpočátku vás potěší, že podání inzerátu na vámi nabízenou nemovitost je zcela zdarma.

CINCINK – inzerce zdarma

Pokud chcete prodat nemovitost, jistě stojíte o to, aby nabídku vidělo co nejvíce lidí. Na portálech s velkou čteností ovšem platí. CINCINK je jiný. Jeho návštěvnost stále roste, pomáhá mu partnerství právě s Komerční bankou, cestu k němu si nacházejí čtenáři i sami, protože je zajímá inovativní koncept na trhu s nemovitostmi. Inzerce zdarma představuje veliký bonus, tím ovšem nekončíme. V portfoliu je řada služeb, které sice něco stojí, ale jedná se o rozumné částky, veškerý servis si ale poskládáte vy sami. Nikdo vám neúčtuje něco, co ani nepotřebujete.

CINCINK – prodej i koupě bytu

Řešíte prodej bytu? Pak na webu najdete seznam odborníků, kteří vám pomohou zefektivnit tento krok. Určitě se vám bude hodit odhadce, který stanoví, jakou má nemovitost hodnotu. Vy se neošidíte, zároveň ale cenu zbytečně nenadhodnotíte, takže by se zájemci stejně neozývali. Určitě využijte i právní služby, až budete sestavovat smlouvu. Nepodceňte zdánlivé maličkosti. Když si prohlížíte jakoukoli nabídku, co vás zaujme? Nudné, tmavé fotky, nebo rozzářené obrázky, které „žijí“? Asi to druhé, že? Zefektivněte svoji nabídku profesionálním nafocením. A přidejte i 3D plánek pro představu kupujícího o dispozicích bytu. Na druhé straně, koupě bytu, se také nemůže podcenit. Pro zájemce je tu servis v podobě právníka, technického inspektora, schovatele smluvené částky, daňového poradce, rovněž i odhadce. Nenechte se svazovat podmínkami někoho třetího. Prodejce a kupující mohou uzavřít životní obchod, aniž by z toho zbytečně velmi profitoval zprostředkovatel. Svěží a moderní trh s nemovitostmi má zvuk CINCINK.

Publikováno: 24. 11. 2019

Kategorie: Reality

Autor: Barbora Kocourková