Byty na Vackově: Moderní bydlení v Praze blízkosti přírody

Sníte o bydlení, které vám nabídne dostatek příležitostí k relaxaci i aktivnímu trávení volného času? O bydlení, které je na první pohled výjimečné a pravděpodobně se stane vaší poslední adresou? Pak by vás bude zajímat projekt Byty na Vackově. V rámci pěti projektů vznikajících v poklidné části Horního Žižkova na Praze tři bude k mání 347 bytů, ateliéru a nebytových prostor.

Totální transformace Žižkova

Lokalita Žižkova zažívá velkou proměnu a za pár let se z ní stane jedno z nejvýznamnějších center metropole. Transformací prochází především okolí Nákladového nádraží, kde vznikne nová obchodní a rezidenční čtvrť. Nepříliš vzdálená lokalita Na Vackově bude diametrálně odlišná a uspokojí každého, kdo touží především po klidu.

Kdy budou nové byty k dispozici?

Prodej bytů na Vackově chytá developer Metrostav Development již počátkem roku 2021 (první tři objekty budou dokončeny ve druhém pololetí 2020). Půjde o 160 bytových jednotek a o pár měsíců později budou dostavěny zbylé dvě budovy se 182 byty. Bytové domy v architektonicky čisté pojetí vzešly z per architektů renomovaného studia MS Architekti, což je samo o sobě zárukou unikátního bydlení. Metropolitní byty budou prostorné a nebude v nich chybět dostatek přirozeného světla, balkóny a lodžie. Majitelé přízemních bytů se mohou těšit na zahrádky.

Jedinečné prostředí plné zeleně

Co se týče lokality, za zmínku stojí přítomnost malebného parku Židovské pece, parku na Balkáně či pietní prostředí Olšanských hřbitovů, nejvyšší pražské stavby Žižkovského vysílače, cyklostezky na Kralupské dráze a v neposlední řadě charismatického Kina Aero. Pokud vás prodej bytu Praha 3 v rámci projektu Byty Na Vackově zajímá, sledujete aktuální informace na byty.navackove.cz.

Publikováno: 02. 10. 2018 / Aktualizováno: 29. 05. 2023

Kategorie: Reality

Autor: Barbora Kocourková

Tagy: byty na vackově