Nová etapa výstavby bytů Na Vackově přináší další moderní byty

Výstavba moderních bytů v atraktivních lokalitách přináší nové možnosti bydlení pro každého z vás, kdo toužíte po spokojeném místu k životu. Kvalita bydlení do značné míry odráží kvalitu našeho života, proto bychom měli bydlení věnovat maximální pozornost. V lokalitě Na Vackově již stojí několik bytových domů, ale aktuálně je v plném proudu nová etapa výstavby, která přinese další 4 bytové domy a 209 nových bytů.

Proč bydlet na Žižkově?

K bydlení na Žižkově je mnoho důvodů. Jedním z nich je skutečnost, že se jedná o jednu z nejlepších adres v rámci Prahy, nachází se v těsné blízkosti Vinohrad a nechybí zde tak dostatek možností k nákupům, posezení s přáteli nebo kulturnímu vyžití. Byty k prodeji na Žižkově jsou v těsné blízkosti parku Židovské pece, který nabízí skvělé možnosti pro relaxaci i sportovní aktivity. Máte zde tak svůj kousek klidu, přičemž můžete stále bydlet ve městě, kde vám nic nechybí. Samotné byty sázejí na:
  • Minimalismus a moderní řešení
  • Kvalitní provedení a funkčnost
Minimalistický a elegantní design a vnitřní dispozice nabízí vysokou kvalitu provedení a funkční řešení. Určitě je velkou výhodou, že Žižkov je vždy na dosah centra, takže si můžete kdykoliv užívat přítomnosti Prahy. Bydlíte přitom v příjemném prostředí pro život, které je ideální jak pro mladé dvojice, tak pro rodiny s dětmi.

Rozvíjející se lokalita

Nadčasový design bytových domů je samozřejmě tím prvním, co vás upoutá. Naleznete zde ale také technické prostory a ke zdejším bytům patří také garážová stání, kterých je zde 158. O parkování se tak nemusíte obávat. Atraktivní pražský Žižkov byl vždy žádanou lokalitou, která se přitom neustále nadále rozvíjí. Plánuje se zde například nové městské centrum, které má vyrůst na území bývalého nákladového nádraží Žižkov. To přinese také nové možnosti pro místní obyvatele.

Publikováno: 30. 11. 2022

Kategorie: Reality

Autor: Barbora Kocourková