Veterinární klinika Praha Metropolevet ošetří až 11 000 zvířecích pacientů ročně

Hledáte dobrou pražskou veterinu? Zajděte tam, kde mají zkušenosti, hodně pacientů, dlouhé ordinační hodiny a nabízí rodinnou atmosféru. Podle statistik je v České republice chováno nejvíce psů a koček na obyvatele v Evropě. Alespoň jedno z těchto zvířat chová až 50 % českých domácností. Pro srovnání, v sousedním Německu je to pouhých 13 %. Navíc, neměli bychom podceňovat chov dalších domácích mazlíčků: zakrslých králíčků, morčat, křečků a dalších hlodavců, ale třeba i rybiček, želv apod. Pro tato zvířata pak hledáme kvalitní péči. Nabídne vám ji veterinární klinika Praha – Metropolevet.

Mít doma pejska či kočku, někdy i jiné zvíře, to se neobejde bez veterináře

Metropolevet nabízí hned pět veterinárních lékařů, kteří poskytují péči určenou kočkám, psům, králíkům a drobným hlodavcům. Veterinární klinika se specializuje jak na prevenci, tak na léčbu běžných onemocnění domácích mazlíčků. Specializací je kočičí a králičí medicína. Dále pak oftalmologie, onkologie, ortopedie, kardiologie, stomatologie, dermatologie. Klinika nabízí kastrace i chirurgii měkkých tkání. Samozřejmostí je vakcinace i laboratorní diagnostika. Veterina – Praha Metropolevet, to jsou též pacientům skvěle přizpůsobené ordinační hodiny. Ordinuje se denně, včetně víkendů od 9:00. V týdnu až do 21:00, o víkendu do 19:00. Už tedy nemusíte hledat veterinární pohotovost ve večerních hodinách, nebo o víkendu. V Metropolevet vám ji nabídnou.

Perfektní zázemí pro léčbu vašich domácích mazlíčků

Ordinace je vybavena nejmodernějšími přístroji, díky kterým nemusíte se zvířaty chodit na další odborná vyšetření a výsledky se dozvíte rychle na místě. Nechybí digitální rentgen, vlastní laboratoř pro vyšetření krve a moči, ale i moderní inhalační přístroje s monitoringem životních funkcí pro šetrné uspání při zákrocích.

Publikováno: 19. 07. 2020

Kategorie: Praktické tipy

Autor: Barbora Kocourková