Realitní portál Cincink nabízí více. Na co se můžeme těšit?

Prodej ani kupování nemovitostí nejsou zrovna rychlé a jednoduché záležitost, které by se daly snadno odbýt. Jde o mnohem složitější procesy, než když si jdete něco koupit do obchodu. Obzvlášť při nákupu je nutná obezřetnost - zájemce by si měl nemovitost důkladně prověřit. Abyste se při tom vyhnuli možným nepříjemnostem a rizikům, vznikl nový realitní portál Cincink, který poskytuje veškeré služby související s koupí a prodejem nemovitostí. V čem bude o krok dál než většina portál na českém internetu?

Zrod realitního portálu Cincink

Nápad založit nový realitní portál dostala šéfka projektu Kateřina Stehlíková. Na vzniku se podílelo duo Komerční banka a společnost IdeaSence. Beta verze byla spuštěna už v červnu, oficiálně byl portál představen na tiskové konferenci, která proběhla 1. října. Cíl projektu je jasný: Zjednodušit prodej a nákup nemovitostí přes internet pomocí různých služeb, o kterých se více rozepíšeme níže. Registrace na portálu je zdarma. Za registraci, vložení inzerátu a další úkony získávají uživatelé kredity, za které si pak mohou kupovat služby. Portál je přehledný a snadno se s ním pracuje. Kdo zvládá základní ovládání počítače, rychle se na portálu zorientuje a naučí se ho ovládat.

Kompletní soubor služeb pod jednou střechou

Realitních portálů existuje na internetu hodně, žádný z nich však nenabízí dostatek služeb. U Cincink je tomu jinak – vše najdete pohodlně na jednom místě. Tím zvedá ostatním portálům laťku hodně vysoko. S čím tedy můžete jako uživatel počítat? Samozřejmě s inzercí, ale tou nabídka služeb teprve začíná. Zájemci o koupi realit využijí hypotéční kalkulačku online, díky které si udělají přehled o tom, kolik peněz a jak dlouhou dobu budou novou nemovitost splácet. Možné jsou také refinancování stávající hypotéky, odhad ceny a technická inspekce nemovitosti - abyste si byli jisti, že se stěhujete do domu bez skrytých vad a nedostatků. Prodejcům doporučujeme profi nafocení bytu. Kvalitní fotografie v lichotivých úhlech jsou reprezentativnější než fotografie z telefonu. Profesionální fotograf pořídí fotografie, které prodávají už na první pohled. Podobný efekt má popis od zkušeného realitního makléře, nestyďte se požádat i o tuto pomoc. Zdánlivé maličkosti mají velký vliv na to, kolik si inzerát najde zájemců. Abyste byt nebo dům prodali, potřebujete, aby se lidé přišli podívat. Domlouvat si ale prohlídku nemovitosti, která je špatně nafocená a ledabyle popsaná, nejspíš nikdo nebude. V neposlední řadě se mohou prodejcům hodit právní služby a rady odborníků, kteří pomáhají řešit vypořádání spoluvlastnických a dědických nároků. Odpověď dostanete na každou otázku a dočkáte se vyřešení každého vašeho problému. Se službami portálu Cincink prodáte nemovitost rychleji a pohodlněji, než kdybyste se snažili sami vlastními silami. Pomoc je na místě především pro nováčky, kteří ještě v minulosti s realitami neobchodovali.

Publikováno: 15. 10. 2019

Kategorie: Reality

Autor: Barbora Kocourková