Realitní portál Cincink vám pomůže s nákupem i prodejem nemovitosti

Prodej nebo koupě nemovitosti, to je dlouhá náročná záležitost, a to především pro ty, kteří se do ní pouštějí úplně poprvé a přesně nevědí, o co jde. Na internetu najdete spoustu portálů, které se obchodem s nemovitostmi zabývají. Jen jediný ovšem nabízí komplexní služby pro prodejce i kupující. Nedávno založený portál Cincink vám poskytne vše, co budete potřebovat. V článku se dozvíte více.

S koupí nemovitosti jsou starosti

Rozhodli jste se, že si koupíte dům, byt nebo třeba jen zahradu, na které budete trávit svůj volný čas? Stojíte před náročným procesem. Jako první potřebujete najít ideální nemovitost. Čeká vás procházení inzerátů a prohlídky s realitními makléři. Poté, co se pro nějakou rozhodnete, budete řešit hypotéku a kupní smlouvu plnou obtížně srozumitelných formulací. Děsí vás, kolik záležitostí budete muset řešit? Nevíte, kde všechno zařídíte? Je to jednodušší, než byste čekali. Férový realitní portál Cincink vám se vším pomůže.

Co všechno Cincink nabízí?

Realitních portálů existovalo dost, ale žádný z nich nenabízel komplexní služby v oblasti prodeje i koupě realit. Teprve Cincink přišel s revolucí a pozvedl tak laťku na vysokou úroveň. Na jeho vzniku a fungování se podílí Komerční banka ve spolupráci s IdeaSence. Beta verzi tito silní partneři spustili už v červnu a 1. října byl portál oficiálně představen na tiskové konferenci. Registrace je zdarma a uživatelé získávají řadu skvělých výhod, jako je třeba inzerát zdarma. Registrujte se i vy a objevte, co všechno portál nabízí. K dispozici máte všechny služby, které budete při kupování nemovitosti potřebovat. Než podepíšete kupní smlouvu, měli byste si být jistí, že je nemovitost v perfektním stavu a nemá žádné závady. Důvěřujte, ale prověřujte, a tak si přes Cincink objednejte technickou inspekci nemovitosti. Nahánějí vám hrůzu záležitosti z oblasti práva? Využijte právní služby a poraďte se s advokátem o smlouvě, nechte si vysvětlit body, kterým nerozumíte. Smlouva má být výhodná pro obě strany, nepodepisujte proto něco, co vám úplně nevyhovuje. Koupě nemovitosti se pravděpodobně neobejde bez hypotéky. Na portálu Cincink máte k dispozici hypoteční kalkulačku online. Díky ní si snadno uděláte představu o tom, jakou měsíční částku budete splácet a na jakou dobu hypotéka ovlivní váš rozpočet. Dobře si rozmyslete, jestli takovou hypotéku zvládnete, nebo se raději podíváte po levnější nemovitosti. Kdybyste nevýhodnou hypotéku zjistili až později, využijte refinancování hypotéky. I to je součástí služeb portálu Cincink. Dohodnout si můžete také schůzku s daňovým poradcem nebo třeba stěhovací služby. Realitní portál Cinicnk vás zkrátka provede koupí nemovitostí od první myšlenky a po zabydlení se v novém domově.

Publikováno: 01. 11. 2019

Kategorie: Reality

Autor: Barbora Kocourková