Koupě nemovitosti jako noční můra? Na Cincink je to naopak hračka

Přestal vás bavit pronájem nebo jen potřebujete větší domácnost? Chcete bydlet ve vlastním? Rádi byste vyměnili byt za dům, nebo naopak? S chutí do toho! Jestli kupujete nemovitost poprvé, možná se obáváte, že jde o příliš složitý proces, v jehož průběhu narazíte na mnohá úskalí. Máme pro vás skvělý tip, který vám proces nákupu usnadní. Dne 1. října letošního roku byl představen nový realitní portál Cincink nabízející veškeré služby, které nějakým způsobem souvisí s nákupem či prodejem nemovitostí. Zaregistrujte se a kupte si nový domov rychle, bez zbytečných komplikací.

Proč využít realitní portál Cincink?

Realitních portálů a webů zabývajících se obchodováním s nemovitostmi je mnoho. Možná byste některé vyjmenovali zpaměti. Proč tedy vznikal portál Cincink, když má tak velikou konkurenci? Autorka nápadu Kateřina Stehlíková to ví moc dobře: Žádný ze stávajících portálů nenabízel komplexní služby. Jednotlivé projekty se soustředí pouze na základní, případně specifické oblasti, a prodávající i kupující doposud museli využívat služby od více subjektů. Proto Komerční banka ve spolupráci s IdeaSence založila portál, na kterém je vše na jednom místě. Jedinečnost portálu Cincink tkví právě v komplexní nabídce služeb, které by zájemce o prodej či koupi nemovitosti mohl potřebovat. Prodej a koupě nemovitosti je obvykle dlouhý proces. Portál Cincink jej značně urychluje a usnadňuje. Stačí se zaregistrovat. Prodávající ocení bezplatnou inzerci, obě skupiny pak přehledné uživatelské prostředí. Další nabízené služby jsou zpoplatněné, avšak spolehlivé a na vysoké úrovni. V konečném důsledku díky nim ušetřte čas i peníze.

Jaké služby využijete jako kupující?

Kompletní přehled všech služeb si můžete prostudovat na stránkách portálu. V tomto článku zmíníme jen několik vybraných. Některé služby jsou určeny pouze pro kupující nebo prodávající, mnohé z nich ovšem mohou využít obě strany. Příkladem jsou právní služby. Kdybyste náhodou nerozuměli obsahu smlouvy nebo se báli, že podepíšete něco, co pro vás bude nevýhodné, obraťte se na zkušené právníky a nechte si poradit. Předejdete tak nepříjemnostem, které by vás mohly v budoucnu potkat. Podepsání smlouvy je přece jen velký závazek. Předtím byste si měli vše důkladně promyslet. Koupě bytu vyžaduje opravdovou jistotu, že je pro vás daná nemovitost ta pravá. Prozkoumejte ji ze všech možných úhlů. Přesvědčte se, že je technicky v pořádku a bez vad. Domluvte si odbornou inspekci. Možná vám přijde vhod i hypotéka kalkulačka, která vám napoví, jakou částku budete splácet a jak dlouho potrvá, než se od úvěru osvobodíte. Nejste si jistí, za jakých podmínek se hypotéky uzavírají a co všechno musíte v bance předložit, když o úvěr žádáte? Veškeré informace najdete na portálu. Víte, že se platí daň z koupě nemovitosti? Jak a za jakých okolností vám poradí daňový poradce. Za jeho asistence podáte daňové přiznání. Když si nebudete s něčím vědět rady, poradce vám všechno vysvětlí. Zkontroluje také, zda máte všechny dokumenty v pořádku a pohlídá za vás důležité termíny. Nemusíte se tak bát případných sankcí, které by následovaly, kdybyste daň nezaplatili včas. Potřebujete snad další důvody, proč se po vysněném bydlení poohlédnout právě na novém realitním portálu Cincink?

Publikováno: 02. 11. 2019

Kategorie: Reality

Autor: Barbora Kocourková