Sháníte nemovitost dle svého gusta? Nezapomněli jste nakouknout i do veřejných dražeb?

Protože se v současné době zpřísnily podmínky na udělování hypoték a ne všichni dosáhnou na vysněné bydlení s vlastními prostředky, musejí se zájemci o byt poohlížet po co nejlevnějších variantách. Někdo třeba sleví z lokality, která je těsně v sousedství velkého města, je zde dostatek pracovních příležitostí, a proto se ceny za byty a domy vyšplhaly do výše, která přesahuje dvojnásobek částek za byty o třicet kilometrů dál.

Při shánění bydlení se vyplatí mít pod palcem i veřejné nebo exekuční dražby

Jiní budou muset poměrnou část hypotéky zaplatit ze svého, neboť banka jim neposkytne dřívějších sto, devadesát, ale ani sedmdesát procent ceny nemovitosti. Další se budou muset spokojit s menším bytem či pozemkem u domu, aby na své budoucí bydlení měli dostatek prostředků. Nezapomněli jsme na něco? Ale ano. Jednou z levnějších variant, jak se domoci vlastního bydlení, je shlédnout nabídku portálu nadrazby.cz, která zahrnuje veřejné a exekuční dražbydražby aut a dražby nemovitosti zabavené exekutorem. Jejich cena je nižší, než bývá od skutečného odhadce.

Ve veřejných dražbách můžete sehnat auto i za poloviční cenu

Někomu se může příčit využívat dražby automobilů, movitých věcí a nemovitostí na úkor dlužníků. Ovšem pravdou je, že sami dlužníci jsou kolikrát v tak bezvýchodné situaci, že jim výtěžek z dražby pomůže umořit dluh a ještě jim něco zbude. Dražby automobilů a nemovitostí nejsou amorální ve směru k dlužníkům, naopak pomohou věřitelům domoci se svých práv, potažmo financí. V případě, že se zaregistrujete na portále nadrazby.cz, budete pravidelně informováni o aktuálních exekučních i veřejných dražbách automobilů, pozemků, elektroniky i bytů. Nevynechejte příležitost sehnat si například automobil za jeho poloviční cenu.

Publikováno: 30. 09. 2018

Kategorie: Finance

Autor: Barbora Kocourková