Rozbijte domácí stereotyp a užijte si příjemný pobyt v hotelu Ostrava

Sháníte vhodné ubytování v oblasti kolem Ostravy? Co takhle si pořádně odfrknout a odreagovat se? Přijeďte si odpočinout a spojte třeba pracovní povinnosti s odpočinkem a relaxací ve wellness.

Ubytování ve čtyřech hvězdách

Hotel Ostrava vám nabízí možnost ubytování ve čtyřech hvězdách. Hotel se nachází v klidné lokalitě a je vybavený jednolůžkovými, dvoulůžkovými a třílůžkovými pokoji. V ceně pobytu je zahrnuta snídaně a la carte nebo formou teplého a studeného bufetu. Pokud se chcete ubytovat s malým dítětem, potěší vás možnost zapůjčení cestovní postýlky.

Vychutnejte si výtečné jídlo v hotelové restauraci

Vyhládlo vám po náročném dni? Pak je tu k vašim službám Restaurace Ostrava, kde si pochutnáte na různých specialitách. Výtečné jídlo pak můžete spláchnout třeba vychlazeným pivem nebo sklenicí vína z místního vinného sklípku. V létě vás v prostředí restaurace ochladí klimatizace, v zimě vás zase zahřeje plápolající oheň v krbu, který umocňuje příjemnou atmosféru.

Dokonalá relaxace a uvolnění v soukromém whirlpoolu

Pokud zatoužíte po nějaké té relaxaci a uvolnění, pak stačí jen navštívit soukromý whirlpool. Privátní vířivka je vám po předchozí rezervaci k dispozici po celý týden od 10 do 22 hodin. Užijte si hodinu s vaším partnerem během romantické koupele při svíčkách a uvolněte celé svoje tělo v hřejivé lázni vířivky.

Co takhle se vzít v Ostravě?

Plánujete s vaším protějškem svatbu? Co takhle se vzít v Ostravě? Svatba Ostrava konaná přímo v hotelu může být přesně podle vašich představ. K dispozici vám budou sál, restaurace a také venkovní posezení. Přinést si můžete i vlastní dort, cukroví i květinovou výzdobu. A jako bonus od nás navíc novomanželé získají svatební noc v hotelu - naprosto zdarma, a to v luxusním apartmánu s privátní vířivou vanou. Tak tomu se zkrátka nedá odolat.

Publikováno: 27. 07. 2022

Kategorie: Praktické tipy

Autor: Barbora Kocourková