Úklid? Nechte to na profesionálech. Ušetříte čas i peníze

Doma to opět vypadá jako po výbuchu a tušíte, že uvést příbytek do původního stavu potrvá minimálně celé odpoledne. A protože máte spoustu jiné – pro vás mnohem důležitější práce, nabízí se otázka, zda by nebylo možné nepříjemnou situaci vyřešit nějakým elegantním způsobem... Jinými slovy: nenašel by se někdo, kdo by „bordel jak v tanku“ uklidil namísto vás? Využijte profesionální úklidové služby a budete mít po starostech. Dělají to i ostatní, jen o tom nemluví! Pozvat si na úklid odborníky není ostuda. Někdo se zkrátka nerodí s vášní pro vysávání, čištění oken a další aktivity, které není radno podcenit, jinak se z útulného bytečku stane chlívek. Profíci z úklidové služby dorazí ve smluvený termín a postarají se o to, aby byl váš domov po jejich odchodu v perfektním stavu. Necháte-li si domácnost uklidit profesionály z úklidové firmy, ušetříte spoustu času. Zda ho využijete pro odpočinek, nebo pracovně, je na vás. Třeba za dobu, kterou byste strávili uklízením, vyděláte podstatně více peněz, než kolik zaplatíte za kvalitní úklidové služby.

Dům, nebo kancelář? Zavedená úklidová firma zvládne obojí

Profesionální hospodyně umyje podlahy, vyluxuje koberce, utře prach, vyčistí okna a v neposlední řadě se postará také o dezinfekci koupelny a toalety. Rozsah služeb je takřka neomezený, každá solidní úklidová firma vyslyší i individuální požadavky. Kromě bytu si můžete nechat uklidit také kancelář nebo rovnou celé firemní prostory. A neměli byste dlouho váhat, protože čisté a uklizené pracovní prostředí je mnohem příjemnější a efektivnější. S velkou podlahovou plochou si navíc bez vhodně zvoleného stroje neporadíte.

Jde to i ekologicky

Komplexní úklidové služby mohou být v souladu s životním prostředím. Přesvědčí vás o tom EKOBIT – úklidová firma, jejíž historie sahá až do roku 1992. Momentálně se stará o bytové domy a kanceláře více než 300 spokojených zákazníků. Připojíte se k nim i vy? Podrobnosti najdete na ekologickyuklid.cz.

Publikováno: 22. 01. 2019

Kategorie: Praktické tipy

Autor: Barbora Kocourková