Byty u parku na Vackově: Na Praze 3 vyroste další svěží developerský projekt

Hledáte moderní a funkční bydlení nedaleko parku, který je jako stvořený pro relaxační procházky s partnerem, rodinný piknik i sportování? Klidnou lokalitu s dobrou občanskou vybaveností a velmi dobrou dostupností do centra Prahy? Máte štěstí – renomovaný developer Metrostav Development do roku 2022 postaví na Žižkově jedenáct bytových domů s celkem 272 byty a 2 ateliéry. Projekt s názvem Byty u parku na Vackově bude pro mnohé příslovečným vysněným domovem.

Nevšední developerský projekt

Architektonickou stránku projektu svěřil Metrostav Development pražskému studiu Architecture Interior Project, které má s návrhem vizuálně atraktivních a funkčních bytových čtvrtí bohaté zkušenosti. Limit nejvýše 6 nadzemních podlaží architekti nezvolili náhodou – rozhodli se rezidenci elegantně začlenit do okolní zástavby. Na druhou stranu však zvolili cestu rozmanité architektury a nechali vyniknout balkóny, terasy a zahrady.

Jak budou nové byty v lokalitě Praha 3 vypadat?

Budoucí rezidenti dostanou na výběr z širokého spektra bytových jednotek. Od nejmenších jednopokojových o velikosti 30m² až po velmi rozlehlé pětipokojové byty s podlahovou plochou přes 140 m². Většina bytů bude disponovat předzahrádkou, balkonem, lodžií nebo terasou. Nebudou chybět sklepní kóje, garážová stání a možnost úpravy pro elektromobily. Z hlediska nákladů za energie půjde o velmi úsporné bydlení – všechny novostavby Praha byly vyprojektovány v nízkoenergetickém standardu B.

Okolí, ve kterém nic nechybí

Nové byty Praha vyrostou na Žižkově v bezprostřední blízkosti parku Židovské pece. Zcela samostatná lokalita rezidentům nabízí kompletní spektrum služeb, množství kulturních možností i sportovní vyžití. Okolí Malešické ulice čeká v blízké budoucnosti významný rozvoj a z žižkovského nákladového nádraží se stane jedno z nových městských center. Pokud vás nové byty Praha 3 zaujaly, sledujte aktuální informace na bytyuparku.navackove.cz nebo se podívejte na další developerské projekty od Metrostav Development.

Publikováno: 07. 06. 2020

Kategorie: Reality

Autor: Barbora Kocourková