Řešíte prodej nemovitosti Praha 5? Oslovení realitní kanceláře se vyplatí

Většina lidí se snaží prodat nemovitost po vlastní ose. Nafotí ji, sepíšou inzerát, umístí ho na několik inzertních serverů zdarma a čekají, dokud se jim někdo neozve. Někdy tahle čekají měsíce, roky, prodat nemohou. Pak se obrací na realitní kancelář. Co kdybyste si ušetřili čas a obrátili se na realitku hned? Služby realitní kanceláře pochopitelně něco stojí. Když ovšem uvážíte, že vám pomůže prodat nemovitost rychle a za maximální možnou cenu, ve finále vyděláte. Kromě toho, provizi makléři si přece můžete zahrnout do ceny nemovitosti.

Pro domy či byty Praha 5 je třeba vybrat vhodnou realitní kancelář

Realitních kanceláří je na trhu celá řada a všechny slibují, že vám pomohou prodat co nejvýhodněji. Aby tomu tak skutečně bylo, zaměřte se na kanceláře z vašeho okolí. Jde-li vám o prodej bytu Praha 5, kancelář působící právě v této oblasti bude dobře vědět, jakou nastavit cenu. Na prodej domu Praha 5 je specialistou realitka RE/MAX Anděl. Tato realitní kancelář Praha 5 je poměrně vyhlášená po celém hlavním městě. V oblastech, jako jsou Košíře, Motol, Smíchov, Radlice či Hlubočepy ovšem prodává velmi často. Velmi dobře tedy ví, v jakých výších se pohybují ceny a čím potenciální kupce nejlépe zaujmout.

Realitní kancelář za vás vyřeší více než jen hledání kupce

Máte pocit, že o reality Praha 5 je nyní velký zájem, a tak si kupce zvládnete najít sami? Možná ano. Ale vyznáte se v právních náležitostech, víte, kam zajít na úřad, umíte podat daňové přiznání, máte zpracovaný PENB? Realitní kancelář tu není jen proto, aby pomáhala prodávat byty, vily, nebytové prostory či domy Praha 5, pomůže vám vyřešit také všechny věci kolem. RE/MAX Anděl pomáhá prodávat veškeré nemovitosti Praha 5 včetně nebytových prostor. Svým klientům nemovitost prodá průměrně za 3 měsíce. Zcela bez starostí a za nejvyšší možnou cenu.

Publikováno: 09. 12. 2019

Kategorie: Reality

Autor: Barbora Kocourková