Hledáte kvalitní vchodové dveře, které budou bezpečné a krásné zároveň? Vsaďte na JIS

Aby byl náš domov bezpečný a cítili jsme se bez obav, ať už jsme doma, nebo se právě nacházíme mimo něj, je velmi důležité opatři jej vstupními dveřmi, na které bude maximální spolehnutí. Většina z nás ale zároveň chce, aby měly dveře hezký design, mohli jsme si vybrat z bohaté nabídky výplní i barev. Vše, co od vstupních dveří očekáváte, splní zkušená společnost, jež se na výrobu dveří, ale také oken a dalšího vybavení specializuje. Jedná se o společnost JIS s více než třicetiletou tradicí.

Vyberte si typ vchodových dveří dle vašich představ

Společnost JIS vyrábí plastové dveře, hliníkové i dřevěné dveře. Jestliže preferujete plastové vstupní dveře, vězte, že ty od JIS splňují všechny požadavky dneška. Jedná se o maximální bezpečnost, skvělou odolnost, hezký vzhled, funkčnost, bezúdržbovost a i ty nejvyšší nároky na tepelnou a protihlukovou izolaci. Jako jedna z mála tato společnost nabízí vstupní plastové dveře s certifikátem bezpečnostní třídy RC3.


Víte už teď, že chcete spíše hliníkové vstupní dveře? Hliníkové dveře JIS se pyšní luxusním vzhledem, mají takřka nezničitelné provedení, dokonalou tepelnou izolaci a jsou vyráběny tak, aby své majitele činily maximálně spokojené. Protože jsou mimořádně odolné, hodí se také do panelových domů, nebo třeba provozních budov a veřejných prostorů. Hledáte-li řešení na celý život, právě jste jej našli.

Klasikou, na kterou byli zvyklí už naši dávní předkové, jsou vstupní dveře dřevěné. Společnost JIS je dodává z těch nejlepších českých dřevin. Jsou zárukou vysoké tvarové stability, výborné ochrany před prachem, vlhkostí, hlukem, mají nezaměnitelně krásný vzhled typický pro pravé dřevo a jsou snadno ovladatelné.

Podívejte se na webové stránky jis.cz a přesvědčte se na vlastní oči, jak dokonale mohou vstupní dveře vypadat.  

Publikováno: 29. 04. 2023

Kategorie: Stavba a rekonstrukce

Autor: Adéla Novotná