Plastový bazén jako dárek k výročí

Jste už nějaký ten pátek ženatý nebo vdaná a nevíte, čím obdarovat svůj protějšek k výročí? Chtěli byste překvapit, ale za roky společného života už nemáte žádný nápad? Poradíme vám, jak partnerovi zaručeně vyrazit dech a zároveň udělat radost celé rodině. Jako dárek k výročí se skvěle hodí plastový bazén. Nejenže se jedná o hodnotný dar, ale navíc se u něj bude scházet celá rodina. Bazén bude k užitku všem členům domácnosti a udělá vaše léto krásnějším. Plastový bazén je vyroben z kvalitního materiálu Polystone® od německé firmy Röchling a garantuje životnost až 50 let.

​Proč zahradní bazén do země?

Nejlepší volbou bude zahradní bazén do země. Je dostupný v malých i velkých rozměrech, kruhovém, obdélníkovém i oválném tvaru. V prodeji jsou samostatné bazény, stejně jako celé sady, včetně doplňkových technologií. Je možné si objednat takzvaný „bazén na klíč“, kdy vám prodejce bazén rovnou i nainstaluje a spustí.

​Plastové nebo laminátové bazény?

Bazény je možné žádat v provedení plast nebo laminát. Laminátové bazény jsou tvořeny jednolitou vodní nádrží bez viditelných spojů a napojovaných dílů. Sklolaminát představuje velmi kvalitní a pevný materiál s dlouhou dobou životnosti, tak jako je to u plastu. Výhodou laminátového bazénu je jeho rychlá výstavba, vysoká odolnost vůči mechanickému poškození a tepelná, barevná a tvarová stálost.

​Plastový bazén je TOP

Cena sklolaminátových bazénů je ale vyšší, a proto většina lidí v dnešní době volí plastové bazény, které nabídnou stejnou kvalitu za nižší cenu. Objednání bazénu není nikterak složité. Zadejte si poptávku na www.plastovebazeny.eu, obratem obdržíte kalkulaci a vybraný produkt vám prodejce dopraví v rámci ČR zdarma. Pro nejvýhodnější nákup si prohlédněte bazénové sety. Až desetinu finální ceny můžete ušetřit v rámci akce, která se vztahuje na různé druhy bazénů a můžete díky ušetřit až desetinu ceny. Prodejce na bazény poskytuje standardní záruku i perfektní pozáruční servis.

Publikováno: 20. 03. 2021

Kategorie: Zahrada

Autor: Barbora Kocourková