Udělejte dětem radost a postavte jim vlastní hřiště na zahradě přímo před domem!

Máte k dispozici velkou zahradu? Pak si můžete gratulovat, neboť mít vlastní plácek, na kterém se dá relaxovat a provozovat aktivity všeho druhu, je v dnešní době k nezaplacení. Ale co vaše děti - kolik času na zahradě skutečně tráví? Jestliže je jim milejší televize, PlayStation či jiná elektronická a pasivní zábava, máme pro vás perfektní tip. Jak by se jim líbilo, kdybyste jim na zahradě vybudovali krásné dětské hřiště? Vraťte se na chvíli – byť jen v myšlenkách - do svých dětských let a představte si situaci, kdy vám rodiče postaví na zahradě skluzavky, prolézačky a další různé atrakce. Pravděpodobně byste nikdy nechtěli dospět, protože není nic lepší než vlastní dětské hřiště. V dobách vašeho dětství bohužel nebyly takové možnosti jako dnes a kdo neměl velmi zručné rodiče se vlastní dílnou, musel se spokojit s veřejným městským hřištěm.

Můžete koupit hotové, nebo hřiště postavit svépomocí

Doba se naštěstí změnila a kvalitní dětská hřiště jsou k mání za dostupné ceny. Nabídka je neobyčejně široká a najdete v ní vše od menších zahradních domků vhodných jako schovávačky až po velké konstrukce s množstvím zábavních prvků. Zároveň se stále nabízí prostor pro kreativní a zručné rodiče, kteří by svým dětem rádi postavili hřiště vlastními silami. Je-li to i váš případ, poohlédněte se po jednotlivých komponentech, jako jsou kladky, houpačkové háky, madla, skluzavky apod. Při realizaci hřiště se bez nich neobejdete. Ať už se nakonec rozhodnete pro hotové hřiště, nebo ho postavíte svépomocí, ujistěte se, že na herních prvcích nejsou žádné ostré hrany a součástky, o které by se dítě mohlo poranit. Pamatujte, že bezpečnost je vždy na prvním místě!

Poohlédněte se u specializovaného prodejce

Velký výběr skluzavek a hřiští z kvalitních materiálů najdete u jednoho z největších českých prodejců na Skluzavky.cz. V e-shopu seženete celá hřiště i jednotlivé komponenty za skvělé ceny.

Publikováno: 07. 07. 2018

Kategorie: Zahrada

Autor: Barbora Kocourková

Tagy: dětské hřiště na zahradě | skluzavky a hřiště