Ta pravá krycí krycí plachta na bazén

Pokud chcete ochránit svůj zahradní bazén před všemožným nepořádkem, kterého je všude vždycky dost, jste na správném místě. Krycí plachty na bazén ve všech variantách jednoznačně dominují našemu sortimentu. Tudíž je můžeme perfektně přizpůsobit požadavkům zákazníka. Krycí plachta obecně přispívá ke komfortu používání bazénu, současně také zjednodušuje jeho údržbu. Vysokou kvalitou provedení se nevyznačuje jen samotná plachta, její materiál či rozměry. Týká se to i doplňků jako jsou odtoková síta, napínací gumy, kotvící čepy a další.

Obrana před nehodami pro bazén i vaši rodinu

Kvalitní krycí plachta izoluje od bazénu vnější prostředí - tedy nečistoty - od vodní hladiny samotné. Současně s tím chrání rodinu včetně mazlíčků před nečekanými nehodami a pády. Díky pokrytí vodní plochy pády nehrozí, plachta vše spolehlivě udrží.

Vydrží opravdu všechno

Sada našich krycích plachet dovoluje zákazníkovi kompletní výběr podle představ, preferencí a rozměrů konkrétního bazénu. Což se týká i tvarů a barev. Společná je kvalita použitého materiálu, tedy vysokopevnostního PVC od německé firmy. Tento materiál se může pochlubit gramáží od 500 do 650 gramů na metr čtverečný. Preciznost výrobku a kvalita i síla materiálu jsou zárukou vynikající užitné hodnoty i výdrže plachty po mnoho let v perfektním stavu. Při správném používání vydrží krycí plachty Jabor v závislosti na zvoleném modelu v průměru 10 – 15 let.

TOP kvalita znamená vrchol provedení

Tohle je nejvyšší možný stupeň kvality provedení. Je vybavena povrchovým lakováním, takže se velmi snadno udržuje. Je opatřena sítem pro snadný odtok vody. Model má více jednotlivých napínacích gum se speciálními chyty pro zajišťovací koliky, takže se nikde neodchlípne ani neplánovaně nezvedne. Pevnost plachty je naprosto fenomenální a vydrží zátěž až do 70ti kg na metr čtverečný. Cena TOP provedení plachty startuje na 400 Kč za 1m2.

Jednoduchá obsluha, čistý vzhled a vysoká pevnost

Pracovat s krycí plachtou v TOP provedení zvládne kdokoli bez jakýchkoli komplikací. Materiál PVC je zpracováván pomocí technologie vysokofrekvenčního svařování. Výsledný spoj je tak nejen dokonale odolný vůči vodě, ale navíc má perfektní čistý vzhled. Plachta se tak stává nejen funkčním nástrojem, ale i reprezentativním prvkem zahrady, kterou nehyzdí, ale doplňuje.

EKONOMIK a BASIC aneb další varianty

Dalšími typy krycích plachet od Jaboru jsou Ekonomik a Basic. Ani jedna z nich už nemá jednotlivé kotvící gumy, pouze jednu obvodovou. Stejně tak chybí odtok na vodu. Ekonomik si ponechal povrchové lakování a možnost výroby v individuálních tvarech podle bazénu. Typ Basic je k dispozici pouze jako obdélník podle zadaných rozměrů. Maximální zátěž obou plachet je stejná - 50 kg na 1m2, liší se ovšem cenou za výrobu jednoho metru. Ekonomik startuje na 350 Kč za 1m2, Basic na 250 Kč za 1m2. Basic variantu uvítají ti, kteří hledají přijatelnou kvalitu krycí plachty za adekvátní cenu.

Jak nás kontaktovat? Snadno…

V případě jakýchkoli dalších otázek či potřeby konkrétní domluvy nás neváhejte kontaktovat na telefonu +420 732 193 430, případně zavoláme my Vám. Naše mailová adresa je obchod@jabor.cz.

Publikováno: 13. 11. 2019

Kategorie: Zahrada

Autor: Barbora Kocourková