Pro všechny situace je tu zámečnictví Praha

Naše firma zámečnictví Praha je týmem profesionálů, který jsou k dispozici 24 hodin denně, 7 dní v týdnu a 365 dní v roce. Působíme v Praze a blízkém okolí již po dobu šesti let. Za tuto dobu jsme získali nepřeberné množství zkušeností jak s nouzovým otevíráním dveří a zámků, tak i montážemi a realizacemi zabezpečení. Jak ve Vašich domech, tak i firmách a dalších prostorách. Naši lidé pravidelně absolvují odborná školení a sledují nejnovější trendy a možnosti v oblasti zabezpečování. Jsme tudíž správnou volbou při řešení prakticky jakéhokoliv vašeho problému s dveřmi nebo zámky.

Při dveřním problému

Nebojte se kontaktovat naše zámečnictví při různých situacích a problémech. Kupříkladu tehdy, pokud potřebujete zabezpečit byt, odborně otevřít zabouchnuté nebo zamčené dveře, případně pokud vyměnit zámkovou vložku. Tohle je ovšem jen zlomek služeb a druhů servisu, který naše firma poskytuje svým klientům. Díky tomu, že naše zámečnictví není provozováno jako kamenný obchod, ale za prací vyjíždíme vždy my k zákazníkům, jsme na rozdíl od mnoha dalších rychlejší a flexibilnější při stálém uchování příznivých cen. Jsme přesvědčeni, že schopnost nabídnout řešení problému v řádech minut či nejvýše hodin je naší velkou předností. Řady našich spokojených zákazníků, kteří naše služby již vyzkoušeli, nás v tomto pohledu na věc jen utvrzují.

Otevření zabouchnutých dveří

Tato situace může to potkat naprosto kohokoli, kdekoli a kdykoli, stejně jako tisíce lidí před vámi. Příčiny můžou být nejrůznější, výsledek je ovšem stejný – zabouchnou se vám dveře od bytu a vy zůstanete bez klíčů na chodbě domu nebo na zahradě. Co sakra teď? ptáte se sami sebe? Nejde ale o neřešitelný problém. Profesionálové z našeho zámečnictví vám vaše zabouchnuté dveře otevře, a to bez jakéhokoli poškození. Řešíme takovou situaci dnes a denně a není pro nás žádnou překážkou.

Nikdy vlastními silami

I když vás to bude určitě svádět, rozhodně vám nedoporučujeme postupovat cestou „dveře si otevřu sám, nebo mi pomůže soused“. Takovéto snahy totiž většinou končí velmi tristně a spíše než k otevření zabouchnutých dveří dochází k jejich zásadnímu poškození. Následná nutná oprava vás ve výsledku bude stát mnohem více, než by jste zaplatili za výjezd našeho technika.

Nejen v Praze

Otevření zabouchnutých dveří provádí zámečnictví Praha na celém jejím území a v části středočeského kraje. Samozřejmostí je co nejrychlejší příjezd našich pracovníků, proto jsme operativně připraveni vyrazit k takovému problému prakticky ihned. Dojezdové časy jsou většinou do 30 minut od objednání zásahu.

Máte dotazy?

Staňte se i vy zákazníky našeho zámečnictví a přesvědčte se, že jsme ti praví pro Vás. Máte jakýkoliv problém s dveřmi, nebo zámkem, potřebujete poradit, vyřešit ? Volejte naši linku 773 254 581 !

Publikováno: 13. 11. 2019

Kategorie: Praktické tipy

Autor: Barbora Kocourková