4 způsoby, jak se dají využít provazy a lana

Pokud se řeknou lana, provazy a šňůry, každý si představí něco jiného. Zatímco někoho napadne autolano, jiného zase lano na šplhání. Věděli jste však, že zmíněné výrobky nachází v domácnosti široké uplatnění? V následujících řádcích vám prozradíme hned čtyři způsoby, jak můžete provazy a lana využít.

Šnůry na prádlo

Sice by vás to možná ani nenapadlo, ale mezi lana a provazy patří také prádlové šňůry, které musí být schopny odolávat silnému tlaku. Přece jen, mokré prádlo je docela těžké, a proto je důležité, aby byly šňůry na prádlo pevné. Pokud je taková šňůra vyrobena ze vskutku kvalitního materiálu, nestane se, že by pod náporem prádla praskla.

Švihadla

I sportovci využívají lana ke cvičení. Uvědomili jste si někdy, že takové švihadlo je vyrobeno ze stejného materiálu jako například lano na šplhání? Jestliže si chcete udržet perfektní figuru, nemusíte utrácet desetitisíce korun za profesionální fitness stroje, když vám postačí obyčejné švihadlo za pár korun.

Síťové tašky

Pokud patříte mezi ekologicky smýšlející jedince, kteří nechtějí používat igelitové tašky, potěší vás síťové tašky. Ovšem nemusíte si síťovkyvyrábět sami, i když se nejedná o nic složitého. Zakoupit se klidně dají u firmy Delana, o níž vám ještě níže povíme bližší informace.

Houpací sítě

Toužili jste někdy lehnout si v létě jen tak do houpací sítě na zahradě? Žádný problém, protože si tento sen můžete splnit. Vytvořte si tak ze zahrady oázu odpočinku a relaxace. Jestliže hledáte výrobce provazů, lan, houpacích sítí, švihadel i síťových tašek, podívejte se do pestrého produktového portfolia českého výrobního družstva Delana. Společnost na tuzemském trhu působí od roku 1991, přičemž ročně zpracovává 51 tun materiálu k výrobě svých produktů. Čekají na vás atraktivní ceny, které můžete zhlédnout i na stránkách firmy Delana.

Publikováno: 14. 02. 2019

Kategorie: Praktické tipy

Autor: Barbora Kocourková