Stěhování Praha – když chcete přesun bez starostí

Jsme firma s tradicí kvalitního servisu a lety zkušeností se stěhováním jakýchkoli prostor do libovolné cílové destinace. Pokud se ve vašem životě vyskytla potřeba či nutnost přesunu do nové lokality, ozvěte se stěhování Praha. Stěhujeme všechny druhy prostor od bytů 1+0 až po patrové střešní apartmány a jinak rozlehlé a členité prostory. Díky tomu máte záruku, že spojení právě s naší firmou je jistotou hladkého a pohodlného profesionálního stěhovacího servisu včetně velmi vstřícné cenové kalkulace celé operace. Stěhujeme jak přímo v rámci Prahy, tak po celé České republice včetně zahraničních lokalit.

Konzultace na úvod

Ideálním začátkem spolupráce je vaše domluva na místě a naším člověkem. Vyřešíte tak svižně veškeré náležitosti, necháte si zodpovědět všechny případné dotazy. Dovíte se taky přesný harmonogram operace – a můžete se na ni připravit – včetně cenové kalkulace. Na schůzce se domluvte s předstihem pro vyhnutí se zbytečnému stresu.

Všude je něco

Upozorněte prosím pracovníka stěhování Praha na přítomnost čehokoli, co při stěhování bude vyžadovat zvláštní pozornost. Máme tím na mysli objemná nebo výrazně těžká břemena, křehké věci nebo cokoli atypicky tvarovaného. Takové položky jako piána, sochy či technika vyžadují přípravu i na naší straně. Proto je nejlepší vědět o nich předem, abychom si zajistili potřebou techniku – zvedáky, plošiny apod.

Trocha akce na Vaší straně

Pracovníci stěhování Praha Vám rádi poskytnou folie, výplně a vůbec obalový materiál pro přípravu položek, které zvládnete zpracovat. Stejně tak nejsou problém vratné přepravky pro malé předměty. Je samozřejmé, že naši pracovníci stráví nějaký čas manipulací s obtížnými břemeny či demontáží nábytku pro jeho větší skladnost. Před zabalením běžných položek ovšem redukujeme v maximální možné míře náš čas a tím i Vámi vynaložené finance na stěhování. Pokud budete jako součást stěhování potřebovat zlikvidovat například starý nábytek, elektrické spotřebiče nebo cokoli dalšího, dejte nám vědět. Buď věci dopravíme na sběrný dvůr vlastními vozy, nebo zajistíme odpadní kontejner. Každopádně se postaráme o ekologickou likvidaci v souladu s příslušnými předpisy.

Pečlivý zábal i vyhazov

Pečlivé zabalení stěhovaných věcí je základem pro hladký převoz kamkoli. Stěhování Praha vám rádo poskytne obalový materiál, přepravky, pevné krabice, výplně, fólie, svazovací pomůcky, řemeny a další nástroje. Stejně tak vám s balením naši lidé rádi pomohou. Pokud budete během stěhování potřebovat něco vyhodit, dejte nám předem vědět. Například starý nábytek nebo zastaralé spotřebiče můžeme odvést na sběrný dvůr a postaráme se tak o jejich ekologickou likvidaci v souladu s potřebnými předpisy. Buď to provedeme vlastním vozem, nebo při větším objemu opatříme odpadový kontejner.

Jsme vám stále k dispozici

Kontaktní telefon +420 723 123 100 je vám k dispozici nonstop pro vaše dotazy, ujasnění si nepřesností nebo přímo domluvu s technikem na bezplatné konzultaci. Nebo využijte mailovou adresu kancelar@stehovanilevnepraha.cz.

Publikováno: 16. 11. 2019

Kategorie: Praktické tipy

Autor: Barbora Kocourková