Vyplatí se stěhování svépomocí?

Rčení, že „je lepší vyhořet než se stěhovat“ v dnešní době dávno neplatí. Kdo chce, může se obrátit na stěhovací službu a delegovat veškeré úkony související s přepravou, montáží a demontáží zařízení na zkušené stěhováky. Ale co když jste se rozhodli pro přesun na novou adresu vlastními silami? Je to hloupost, nebo naopak dobrý nápad? Zřejmě tušíte, že záleží na okolnostech. Za určitých podmínek je stěhování svépomocí efektivnější!

Nestěhujete vilu? Půjčce si dodávku!

Profesionálové člověku ušetří spoustu sil. Spolupráce se stěhovací službou je vhodná v případě přepravy většího množství věcí na delší vzdálenosti. Pokud nemáte známé, kteří by vám pomohli s přesunem těžkého a rozměrného nábytku, raději svůj záměr na stěhování svépomocí rovnou vzdejte. V úplně jiném duchu se nese stěhování menšího bytu. Malé množství věcí přestěhujete bez mrknutí oka sami. Jediným předpokladem bezproblémového transportu je spolehlivé a dostatečně prostorné vozidlo. V osobáku byste se zbytečně najezdili, a navíc se do něj nevejdou větší kusy nábytku. Naštěstí si můžete zapůjčit dodávku. Třeba přes službu van2go, která umožňuje pohodlnou rezervaci vozu prostřednictvím kontaktního formuláře.

Rezervace na pár hodin? U van2go žádný problém

Půjčovna dodávek Praha je dobrou volbou pro každého, kdo nerad utrácí za něco, co ve skutečnosti nepotřebuje. Došli jste k závěru, že vám stěhován nepotrvá déle než jedno odpoledne? Rezervace je možná od jediné hodiny. V případě potřeby si zapůjčení jednoduše prodloužíte. Kolik vás bude pronájem dodávky Praha stát, se dozvíte bezprostředně po výběru konkrétního typu vozidla a dodatečných služeb. Konečná částka se vám zobrazí na webu ještě před potvrzením rezervace. A pak už jen zaplatíte kartou nebo převodem a vozidlo si na předem smluveném místě vyzvednete.

Publikováno: 21. 09. 2020

Kategorie: Praktické tipy

Autor: Barbora Kocourková