Stavíte, přestavujete nebo jen chcete oživit váš obytný prostor?

V tom případě sáhněte po novém neokoukaném nábytku a nejlépe od českého výrobce. Vlastníme moderní strojní a softwarové vybavení na výrobu nábytku. Nejsme jen prodejci, nýbrž disponujeme odborníky na výrobu jakéhokoliv druhu nábytku. Specializujeme se na zhotovování kuchyní či oblíbených kuchyňských koutů. To však neznamená, že nejsme schopni vyrobit na přání i jiný kousek vámi požadovaného doplňku bydlení nebo například obývací stěnu.

Zárukou jakosti jsou naši vynikající a zkušení designéři a šikovní truhláři

Znáte pořekadlo: Zlaté české ručičky? Tak to v našem případě platí dvojnásobně. Zakládáme si totiž na vysoce kvalitní a řemeslně dobře odvedené práci. Naši truhláři si s vaší kuchyní, sedací soupravou či obývací stěnou pohrají tak, abyste vy, jako koncoví zákazníci, byli stoprocentně spokojení! Víme, že nejdůležitější reklamou pro nás je spokojený zákazník a těší nás, že se k nám rádi vracejí. Natolik si jich vážíme, že jim vycházíme vstříc i v případě netradičního požadavku na výrobu designového kousku. Avšak vyrobíme pro vás i levné sektorové kuchyně. Za naší prací si stojíme a těší nás kladné odezvy našich klientů. Vybavili jsme byty a domy více než tisícům spokojených zákazníků!

Nevíte si rady s rozměry nového nábytku?

Nenechte se odradit a svěřte své požadavky našim profesionálním designérům. Proberou s vámi vaše přání a nastaví výběr nábytku tak, aby plně uspokojoval vaše požadavky, a zároveň přesně zapadl do obytného prostoru. Zároveň vyladí barvy i materiál. Neváhejte a kontaktujte nás. Jsme český výrobce nábytku a jsme tu pro vás.

Ctíme kvalitu, rychlost dodání a především aktivní komunikaci

S námi se na internetu neztratíte. Pokud se vám naše výrobky budou líbit či zatoužíte po neobvyklém provedení kuchyňské linky, jsme vždy a za každých okolností na příjmu! Nabízíme vám perfektní klientský servis a zákaznickou podporu. Volejte a pište. Jsme tu pro vás každý všední den od 6.30 hodin do 15 hodin. Těšíme se na vás.

Publikováno: 28. 07. 2022

Kategorie: Interiér

Autor: Barbora Kocourková