Jak zvětšit malý byt? Pomocí vestavěné skříně a nábytku na míru!

Plánujete rekonstrukci vašeho bydlení a i přesto, že nic nepřistavujete, chcete ušetřit spoustu místa? Zkuste se na to podívat ze zcela jiného pohledu. To, že máte doma málo místa, ještě nemusí znamenat, že byste měli měnit dispozice bydlení. Možná, že zcela postačí lepší organizace vašich věcí. Aniž si to možná uvědomujete, většina vašich věcí někde leží a zaclání.

Věci, které nepoužíváte, by přitom mohly být někde stranou a naopak to, pro co najdete využití téměř každý den, by mělo být na očích. Uvidíte, jak se najednou prostor ve vašem bydlení „zvětší“. Pokud však nepomůže ani důkladná reorganizace, měli byste si zahrát na kouzelníky a nechat zmizet nábytek. Nevíte, co si pod tím představit? No přece moderní vestavěné skříně!

Vestavěné skříně šetří váš prostor

Mít bydlení zataraseno několika velkými almarami není zdaleka žádné terno. Nábytek může být mnohem praktičtější, a to ať už se jedná o rohový nábytek či zmíněné vestavěné skříně na míru. Tyto druhy nábytku totiž využívají i zákoutí a místa, která by za jiných okolností zůstala nevyužita.

Pokud si necháte vyrobit vestavěné skříně a další nábytek na míru nejen do obývacího pokoje, ale také do kuchyně, ložnice či koupelny, ušetříte spoustu prostoru a váš byt se stane mnohem útulnějším. Naprostým základem jsou však vestavěné skříně na míru. Chcete-li využít co nejvíce prostoru, budete potřebovat vestavěné skříně Havířov, které byly přesně stvořeny pro vaše bydlení.

Moderní vestavěné skříně od Šiml Interiér

Cesta k originálnímu, a především krásnému bydlení, které plně odpovídá vašim představám a vkusu, není vůbec trnitá. Jen nevede skrze katalogy s uniformním nábytkem. Raději se domluvte na realizaci interiéru na míru s odborníky z firmy Šiml Interiér. Koukněte na reference a načerpejte pro váš interiér inspirace.

Publikováno: 20. 08. 2021

Kategorie: Interiér

Autor: Barbora Kocourková