Splňte si sen o bydlení na míru. S výhodnou REKOpůjčkou získáte až milion korun

Soused si nedávno pořídil novou kuchyň, a navíc mu na zahradě vyrostl bazén, za který by se nemuseli stydět ani v „lepší čtvrti“. Ačkoliv jsou jeho příjmy srovnatelné s vašimi, vám se na rekonstrukci ušetřit nepodařilo. V dohledné době to navíc vypadá, že potřebnou částku dohromady nedáte, a tak vám nezbude, než trpělivě střádat korunu ke korunce... Anebo to udělat stejně chytře jako ostatní. Bet ohledu na to, zda potřebujete peníze na zvelebení interiéru, zahrady nebo třeba na novou střechu, zvažte možnost financování prostřednictvím výhodné REKOpůjčky od Raiffeisen stavební spořitelny. Přestavovat za vlastní peníze je obvykle nejlepším řešení, ale stejně tak se nevyplácí čekat dlouhé roky. A to především v případě, kdy bydlení doslova volá po rekonstrukci – přes stará okna uniká teplo, střechou zatéká, a navíc se v domácnosti necítíte dobře, protože neodpovídá vašemu vkusu. Díky REKOpůjčce byt či dům proměníte k nepoznání okamžitě. Úvěr bez zajištění vás mile překvapí snadným vyřízením a nízkými požadavky ze strany stavební spořitelny.

Milion bez zajištění a na cokoliv

Od klasického hypotéčního úvěru vás může odradit fakt, že musíte našetřit určitou část z vlastních zdrojů. S REKOpůjčkou lze rekonstrukci financovat v plné výši, a to bez zajištění. Odpadá nutnost ručení nemovitostí či shánění někoho, kdo by se za vás u poskytovatele úvěru zaručil. Úroková sazba od 4,19 % s fixací na dobu 3 nebo 5 let přitom není o moc vyšší, než jaké je průměrné úročení hypotéky. Samozřejmostí je možnost předčasného splacení bez jakýchkoliv sankcí.

K jakým účelům můžete REKOpůjčku použít?

Finanční prostředky čerpané prostřednictvím REKOpůjčky lze využít téměř na cokoliv, co nějakým způsobem souvisí s bydlením. Detailní seznam všech položek, které lze úvěrem financovat, najdete zde.

Bleskové vyřízení a flexibilní splátkový kalendář

Spoustu potenciálních zájemců o půjčku na rekonstrukci odrazuje představa komplikovaného a časově náročného administrativy. S REKOpůjčkou o drahocenný čas nepřijdete, proces vyřízení je rychlý a peníze vám na účtu přistanou bezprostředně po schválení. Hned poté se můžete pustit do práce. Výše měsíčních splátek závisí na celkové výši úvěru a délce splátkového kalendáře. Orientačně si ji můžete spočítat pomocí této online kalkulačky. Pokud se v průběhu splácení dostanete do finančních problémů, které vám znemožní včasnou úhradu, budete si moct splátky adekvátně snížit. Anebo si je naopak zvýšit a doplatit tak půjčku rychleji.

Bez faktur a účtenek

Reiffeisen stavební spořitelna navíc nevyžaduje faktury a účtenky. Pro schválení stačí předložit položkový rozpočet a fotografie před modernizací. Po rekonstrukci pak fotografe, ze kterých je patrné, že jste své bydlení skutečně rekonstruovali.

Publikováno: 13. 01. 2020

Kategorie: Finance

Autor: Barbora Kocourková