Bydlení vyřeší rychlá půjčka od Modré pyramidy

Kupujete byt, chystáte se rekonstruovat bytové jádro, postavit pergolu, vyměnit stará okna či uvažujete o fotovoltaické elektrárně? Všechno tohle jsou nemalé investice. Pokud vám na ně chybí finance, pomůže Rychloúvěr od Modré pyramidy. Když jde o úvěry na bydlení, většina lidí si automaticky vybaví hypotéku či americkou hypotéku. Ta je vhodná, potřebujete-li půjčit miliony. Tomu totiž odpovídá i schvalovací proces, který je dost náročný a vyžaduje po vás splnění celé řady podmínek. Stačí-li vám pár stovek tisíc, vhod přijde spíš rychlá půjčka.

Půjčka od Modré pyramidy schválená do 20 minut

Na rychlé půjčky lákají hlavně nebankovní společnosti, nicméně těm se spousta lidí snaží vyhnout. Patříte k nim také? Pak se vydejte do Modré pyramidy. Nabídnou vám Rychloúvěr s úrokem 4,99 % ročně a bez zajištění až do 800 000 Kč. Při splnění podmínek ani nemusíte dokládat příjem a vyřízení je celkově velmi rychlé, půjčka vám je schválena už do 20 minut.

Na rekonstrukci, práci architekta i refinancování

Zjistili jste, že rozpočet na rekonstrukci bytového jádra je vyšší, než jste předpokládali? Řekl si architekt o tučnou odměnu? Potřebujete vyplatit příbuzné ze zděděného domu? Rychloúvěr má opravdu široké možnosti použití, dá se využít prakticky na cokoliv, co souvisí s bydlením. Předěláte za něj dětský pokoj, vybudujete bazén, zaplatíte demolici stávajícího objektu. Dokonce je možné s ním refinancovat hypotéku nebo jiný úvěr na bydlení. Jde však o účelový úvěr, proto je třeba dokládat jeho využití. Od všech nákupů a služeb si schovávejte doklady a účtenky.

Modrá pyramida pomáhá Čechům dobře bydlet

Modrá pyramida Rychloúvěrem vychází vstříc požadavkům zákazníků. Snaží se Čechům pomáhat, aby bydleli lépe a za odpovídající cenu. Dokonce jim i radí, jak najít byt v Praze či jak sepsat nájemní smlouvu. Spoustu dalších tipů a návodů pro veřejnost sepsali přímo odborníci, najdete je v magazínu na webu Modré pyramidy.

Publikováno: 14. 10. 2020

Kategorie: Finance

Autor: Barbora Kocourková