V Praze rostou nové byty. Které developerské projekty stojí za povšimnutí?

Situace s bydlením v hlavním městě není nijak růžová. Zájemců o nový byt je mnohem více, než kolik se staví projektů a s ohledem na přístup úředníků, respektive velmi málo vydaných povolení k výstavbě, se v budoucích letech situace nezlepší. Pokud byste svůj stávající byteček rádi vyměnili za lepší, měli byste se chopit šance a v dostatečném předstihu projevit zájem o některou bytových jednotek, které jsou či budu brzy k mání v rámci aktuálně realizovaných bytovek. K těm nejatraktivnějším bezesporu patří projekty vznikající pod taktovkou známého developera Metrostav Development. Se dvěma vás seznámíme v následujících řádcích.

Byty Na Vackově

Rezidenční projekt s názvem Byty Na Vackově čítá pět objektů s celkem 342 byty a ateliéry a pěti nebytovými prostory. Bytové jednotky s dispozicemi 1+kk až 5+kk byly navrženy s ohledem na maximální využití podlahové plochy, vzdušnost a dostatek přirozeného světla. Nechybí předzahrádky, lodžie, balkony a terasy. Vizuálně zajímavý projekt vzešel z pera renomovaných architektů z MS Architekti a kromě bydlení na vysoké úrovni nabízí neméně zajímavé okolí. Lokalita Vackova v posledních letech vzkvétá a nelze jí nic vytknout z hlediska občanské vybavenosti ani dopravní dostupnosti. V bezprostředním okolí je dostatek zelených ploch a míst, kde si mohou obyvatelé odpočinout či zasportovat.

Rezidence Hadovitá

Mezi další realizované novostavby v Praze patří osmipodlažní Rezidence Hadovitá, jejíž podobu mají na svědomí profesionálové z Arx Studia. V pěti nadzemních a třech podzemních podlažích se ukrývá 76 bytů a ateliérů, z nichž je nyní dostupných posledních 8 (z toho 4 ateliéry). I tyto byty jsou vedeny ve vysokém standardu a neméně kvalitní je i samotná lokalita Michelské stráně. Chcete-li se o developerských projektech od Metrostav Development dozvědět více, případně zjistit, které další nové byty Praha jsou momentálně k mání, pokračujte na metrostavdevelopment.cz.

Publikováno: 19. 11. 2018

Kategorie: Reality

Autor: Barbora Kocourková

Tagy: byty na vackově | rezidence hadovitá