Uklízet se musí i ve firmě. Jděte na to chytře!

Chystáte se zajišťovat firemní úklid? V první řadě je třeba se rozmyslet, jestli využijete vlastní personální zdroje, nebo si najmete externí firmu. Obě možnosti mají své výhody a nevýhody a rozhodnutí záleží na spoustě aspektů. Stále více firem tuto činnost outsourcuje. Jak však najít takovou společnost, s níž budete skutečně spokojení?

Výběr firmy

Uklizené prostory jsou dobrou vizitkou podniku a co si budeme povídat i pracovníci se v takovém prostředí cítí příjemněji. Proto výběr firemního úklidu, který vám zajistí kvalitní služby, je skutečně důležitý. Na co se při výběru soustředit? Nejlepší je, když vám někdo z vašeho okolí může úklidové služby doporučit ze své zkušenosti. Pokud tomu tak není, zkoumejte reference, ale i to, jak dlouho je firma na trhu. I když to samozřejmě neznamená, že by nově založený podnik musel odvádět špatnou práci. Samozřejmě je také třeba vybírat podle poskytovaných služeb. Ne každá má ve své nabídce všechny, jež potřebujete. Pokud vás nějaká společnost zaujme, nebojte se ptát na detaily, řekněte si o kontakty na reference, zeptejte se na možnost úklidu na zkoušku atd.

Tip na úklidovou společnost v Olomouci

Hledáte někoho na úklid kanceláří, případně jiných prostor v Olomouci? Pak se obraťte na DELTA SERVIS s. r. o. Jde o ryze českou firmu působící na trhu už od roku 1991. Má tak mnohé zkušenosti s rozmanitými úklidy domácnosti i firem a samozřejmě také dostatek pozitivních referencí od různých společností. Mezi ně patří například České dráhy či TESCO. Disponuje mimo jiné certifikací ISO 9001. Zajišťuje mytí podlah, luxování a čištění koberců, vynášení odpadků, mytí oken, čištění žaluzií, úklid sociálních zařízení, péči o nábytek a zařízení kanceláře a mnohé další činnosti, na něž se domluvíte.
Nepodceňujte úklid firmy. Najměte si profíka, s jehož činností budete skutečně spokojeni.

Publikováno: 23. 09. 2018 / Aktualizováno: 29. 05. 2023

Kategorie: Praktické tipy

Autor: Barbora Kocourková