Kuchyňské trendy letošního roku: Nechte se inspirovat novinkami!

Do modernizace kuchyní se v poslední době pouští nejeden člověk. Důvodem toho je fakt, že lidé touží po vkusných a hezky vypadajících kuchyních, které jsou také praktické a ve kterých se lidem bude zkrátka dobře vařit a jíst. Jenže mnozí lidé se nevyznají v aktuálních moderních trendech. Chtějí proto poradit. Vybrali jsme tak několik kuchyňských novinek letošního roku, které si zamilujete na první pohled. Pokud jste chtěli investovat do bílých lesklých kuchyní, nedělejte to. Aktuálně totiž frčí matné kuchyňské linky, které jsou spíše v tmavších barvách, nikoli ve světlých odstínech. Pokud patříte k lidem, kteří by sice chtěli tmavou kuchyni, ale chtějí ji něčím zpestřit, doporučujeme investovat do dřevěných nábytkových úchytek, které už nejsou out.

Nábytkové úchytky opět v kurzu

Podle aktuálních lze říct, že nábytkové úchytky jsou zase v kurzu. Zejména, pokud se jedná o dřevěné nábytkové úchytky, které dodávají kuchyním jistou útulnost a příjemnost. Dřevěné materiály obecně mají v moderních kuchyních své čestné místo, proto na ně při zařizování a vybírání kuchyně rozhodně nezapomínejte. Nemusíte investovat jen do dřevěných nábytkových úchytek, ale také do dřevěných kuchyňských dvířek nebo do dřevěné kuchyňské pracovní desky.

Ať zásuvky nejdou vidět

V každé kuchyni se počítá se zásuvkami, bez nich by to v kuchyni nešlo. Pokud v kuchyni zásuvky chybí, většina spotřebičů zůstane bohužel nevyužitá. Proto investujte do zásuvek, ale do těch, které jsou lidskému oku na první pohled neviditelné. Právě takzvané neviditelné zásuvky jsou to, co frčí. Jedná se konkrétně o výklopné zásuvky, kterých se nemusíte bát. Jsou velice praktické, navíc jsou součástí většinou pracovní desky, a tak nemusíte zbytečně vrtat do zdí. Co se týče barev, dostupné jsou skutečně v mnoha barevných provedeních a verzích.

Publikováno: 30. 10. 2019

Kategorie: Interiér

Autor: Barbora Kocourková