Profesionální instalatérské práce

Kutilství má v našich zeměpisných šířkách dlouhou tradici. Díky tomu umí vyvrtat díry na poličky, natřít zárubně či opravit dveře od skříňky většina můžu, ale také i žen. Instalatérské práce jsou však disciplína, do které se nikdo moc nehrne. Jednak to není čistá záležitost, jednak je nezbytné mít i vhodné vybavení. A tím nedisponuje skoro nikdo.

Druhy služeb

Problém je, že najít dnes šikovného instalatéra není moc snadné. Ani v našem hlavním městě ne. Většina má totiž přeplněný pracovní kalendář na týdny či dokonce měsíce dopředu. Naštěstí existují výjimky typu pana Rastislava Žáka, co svou práci umí dostatečně dobře a zároveň další pracovní nabídky přijímají. Tento instalatér Praha v podstatě nabízí klasické služby, jako je čištění odpadů, instalace různých elektrospotřebičů typu myčka na nádobí či pračka, výměna a oprava sifonu, montáž ventilů a vodoměrů, rekonstrukce bytových jader a řešení havarijních situací.

Kamery

Navíc je díky moderním technologiím schopen provádět i revize v kanalizačních systémech, kam je přístup nesnadný nebo dokonce nemožný. S pomocí kamer může nahlédnout prakticky kamkoliv, jelikož jsou dostatečně malé a ohebné.

Místo působení: Praha

Pan Žák působí pouze v Praze a jejím blízkém okolí. Někomu by se to mohlo zdát málo, ale město má hodně přes milion obyvatel, takže akční rádius není zrovna malý. Je však důležité vědět, že ať už bydlíte na Praze 4 nebo 7, můžete si instalatérské služby pana Žáka objednat. Například zadáte-li do vyhledávání Instalatér Praha 4 nebo Instalatér Praha 7.

Skvělé vystupování

O řemeslnících se říká, že jsou někdy až obhroublí. To však není případ pana Žáka. Jeho vystupování a komunikace se zákazníky je vždy maximálně korektní. Na rozdíl od většiny jiných instalatérů dokonce umí anglicky, což mu u českých zákazníků příliš cenných bodů nepřidá. Nicméně v metropoli žije ohromné množství cizinců, a ti obvykle češtinu příliš neovládají. Ti jsou pak pochopitelně rádi, když řemeslník umí svou práci nejen dobře provést, ale ještě jim vše vysvětlit.

Publikováno: 12. 08. 2021

Kategorie: Praktické tipy

Autor: Barbora Kocourková