Kožené sedací soupravy představují pro naši rodinu tradici

Pod pojmem kožené sedací soupravy si vždy představím své dětství, kdy našemu prostornému obývacímu pokoji vždy jedna taková kožená sedací souprava vévodila. Musím uznat, že i na tehdejší poměry, byla tato sedací souprava dosti odolná. Když nepočítám dvě děti, tedy mě a mladšího bratra, tak se v naší domácnosti nacházeli ještě dva pejsci a sice Argo a Rex. I když na sedačce každý den někdo seděl, dováděl či dokonce spal, nebylo to na ní vůbec vidět. Vydržela ledacos a naši rodiče si jí nemohli vynachválit. Když jsem se tedy před pěti lety stěhovala do svého prvního bydlení s mým manželem, byla pro nás sázkou na jistotu kožená sedací souprava.

Sedací soupravy se vyrábějí přímo na míru

Sedací soupravy se v dnešní době vyrábějí přímo na míru svým zákazníkům. To nám rozhodně přišlo vhod, jelikož se v našem bytě nacházel netypický prostor pro obývací pokoj, do kterého by šla jen stěží napasovat klasická sedací souprava. Museli jsme tak přistoupit k tomu, že si sedací soupravu necháme zhotovit na míru. Dokonce jsme si mohli zvolit i barevné provedení dané soupravy a také spoustu dalších atribut. Manžel si navíc přál, aby měla sedací souprava polohovatelnou konstrukci, aby si u svých oblíbených pořadů mohl vždy udělat pohodlí, které tak moc miluje. Ve všech směrech nám naštěstí bylo vyhověno.

Rozkládací pohovky jsou naše nejoblíbenější

Krásné, prostorné rozkládací pohovky jsou naším nejoblíbenějším prvkem v domácnosti. Je totiž možné je přizpůsobit přesně veškerým našim požadavkům. A mimo jiné, když přijde návštěva anebo se přes naši domácnost prožene „hádací hurikán“, jak já s oblibou říkám výměně názorů mezi mnou a mužem, je rozkládací pohovka vždy po ruce. Ustat si na ní může manžel anebo nečekaná návštěva, která se u nás rozhodně přespat. Hodit se jistě bude i po narození našeho prvního potomka, které by mělo přijít na jaře. Manžel nejspíše nebude chtít trávit večery v ložnici se řvoucím miminkem za zády.

Publikováno: 04. 02. 2020

Kategorie: Interiér

Autor: Barbora Kocourková