Krásné šperky, které si zamilujete

Ne vždy musí být exkluzivní šperk z drahých kamenů, jako jsou diamanty. Ani nemusíte za krásné doplňky utratit desetitisíce. Pořiďte si naopak kousek, který jen tak někdo nemá. Originální, z cenných materiálů, a přesto za příjemnou cenu.

Náramek růženín – kámen lásky

Růžová barva prý přivolává lásku, proto růženín je ideální volbou, když si chcete vřelé city vyčarovat i udržet. Ideální je náramek růženín. Půvabný kousek, navíc decentní barva kamene se hodí ke skoro každému outfitu. Můžete jej kombinovat i s jinými šperky, ať už se to týká koloritu kamenů nebo kovů. Navíc už dávno neplatí, že stříbro a zlato se nesnesou, takže možností k experimentům máte nespočet. Nebojte se ani vzít si víc nápadných kousků vedle sebe. Je to trend, a pokud máte jednoduchý outfit, doplňky jej překrásně rozzáří.

Jemný náhrdelník je dokonalý doplněk

Pokud si netroufáte na extravaganci, nevadí. I decentní, jemný náhrdelník zaujme, pokud má krásný design. Určitě nezklamou říční perly. Jde o klasiku, která nikdy nezestárne. Navíc šperky s tímto komponentem jsou cenově dostupné a vždy v kurzu, protože jich se módní vlny netýkají. Klenot s perlami se mnohdy dědí z generace na generaci, proto jde i o skvělou investici. Podstatné jsou ovšem i další materiály, aby vám šperk něco vydržel. Kvalitní kov představuje zlato. Je skvělé, že se vyrábí v základních podobách šperků, tedy žluté, bílé či růžové variantě. Zajímá vás, kde naleznete bohatý výběr klenotů? Podívejte se na značku Tiniana. Na jejím e-shopu jsou kousky vzájemně kombinovatelné, neotřelé i klasické. Můžete si pořídit klenot s dražšími kameny nebo polodrahokamy, rovněž krásnými. Právě takovými, které se klidně stanou rodinným dědictvím. Navíc je pořídíte za příznivé ceny, i luxusní kousky se totiž dají pořídit tak, aby vaše peněženka nezaplakala.

Publikováno: 23. 12. 2022

Kategorie: Praktické tipy

Autor: Barbora Kocourková