Praktické tipy

Pronikněte do tajů stolování

Při pěkně prostřeného stolu a dobrém jídle lze nejen velmi příjemně strávit čas, ale i vyřídit ty nejrůznější věci. Věděli jste však o tom, že o tom, zda při dobrém jídle vyřídíme to, co jsme si umínili, rozhoduje i barva prostírání?

Jídlo pro milovaného či milovanou…

Pokud prostíráte pro svou lásku, používejte pouze červenou a bílou barvu. Pokud toužíte použít i černou, měl by to být jen malý akcent. Ubrousky i svíčky by však rozhodně měly být červené. Je úplně jedno, co chcete dobrým jídlem dosáhnout, ale nikdy nezapomeňte na svíčky. Zdaleka totiž nejsou pouze romantickou dekorací, ale navozují i ​​kontakt mezi vaším vnitřkem a vesmírnými silami …
materiální úspěch

Pokud plánujete krásný večer s večeří a toužíte dosáhnout materiální úspěch. Ubrousky a svíčky by měly být v tomto případě modré. Celkový efekt umocníte, pokud budete jídlo servírovat v porcelánu nebo na keramickém nádobí.

Meditativní a rituální setkání

Jsou chvíle, kdy potřebujeme očistit svou duši, svěřit se někomu blízkému se svými starostmi, zda obavami, zavzpomínat si na své blízké, kteří už nejsou mezi námi … Na takovou příležitost se hodí, pokud ubrousky a svíčky budou fialové. Fialová barva totiž podporuje spiritualitu. Pokud se vám žádá, tuto barvu můžete kombinovat s kamennou šedou … ..

Zelená barva pro růst a bohatství

Světle zelená barva se mimořádně hodí pro růst a bohatství. Taková barva je i barvou, která se hodí na oslavu jara, plodnosti, ale i na posezení s přítelkyní, která čeká miminko.

Žlutá a oranžová pro veselost

Obě tyto barvy podporují živou komunikaci a nepřipouštějí osamění a špatné myšlenky. Když jste si naplánovali slavnostní stolování s přítelkyní, nebo veselou rodinnou oslavu, zkuste využít i magické prostírání ve žluté a oranžové barvě. Takové prostírání je vhodné i v případě, že u stolu sedí i lidé, kteří se ještě velmi neznají – snadněji navážou kontakt a na vaši oslavu budou rádi a dlouho vzpomínat.

Zanech komentář