Dřevěný kalendář s obrazem: Exkluzivní dekorace a skvělý dárek

I v době vyspělých technologií, počítačů, tabletů a chytrých telefonů s neméně chytrými aplikacemi, které nás doprovázejí téměř na každém kroku, většina z nás nedá dopustit na klasický papírový kalendář. Ten navíc můžete na trhu najít v inovované verzi!  Klasické kalendáře, jak je známe po léta, stále nacházejí své uplatnění ve většině domácností, ať již na stolech či na zdech. Výjimkou nejsou ani stoly úředníků a praktických lékařů. Téměř všichni si své poznámky stále píšeme do klasického papírového kalendáře. Papíru se zkrátka nedokážeme vzdát. A proč taky, když nám tak dobře slouží? Letos (respektive příští rok) se ale budete moci těšit z ještě lepšího kalendáře - inovované verze nástěnného papírového kalendáře.

Vylepšený papírový kalendář

Největší český vydavatel kalendářů a diářů, jímž bezesporu je společnost Helma 365, své portfolium rozšířil o žhavou novinku v podobě kalendáře dřevěného, tedy obrazového kalendáře s oddělitelným kalendáriem. Co to znamená? Mimo jiné i to, že poté, co vám kalendář doslouží, vám zbylá dřevěná část poslouží jako originální obraz! Ten je totiž vytištěn na kvalitním dřevěném materiálu s přírodní strukturou!

Romantické motivy pro každý interiér

Dřevěné dárky obecně se vždy těšily a stále těší velké oblibě. A stejně tomu je i v případě těchto dřevěných kalendářů. Jejich motivy se totiž mohou stát ozdobou téměř každého interiéru. Zasněně a romanticky působí už samotné barvy na fotografiích, které jsou díky svému dřevěnému podkladu od pohledu tlumené.

Kalendář, nebo obraz?

Zůstat ale nemusíte jen u kalendáře jako takového. Nemáte-li zájem o kalendárium, jsou tu pro vás samotné dřevěné obrazy se spoustou kouzelných motivů, ať již se jedná o loďku na širém moři, květinová a jiná zátiší či západ slunce nad přístavem. Kouzelné však jsou i zvířecí motivy stejně jako romantické záběry z evropských metropolí, jež každé zdi dají zcela nový náboj. S patřičným uměleckým nádechem. Ideální dárek pro blízké, ale třeba i pro kolegy z práce, nemyslíte?

Publikováno: 07. 12. 2018 / Aktualizováno: 31. 07. 2023

Kategorie: Interiér

Autor: Barbora Kocourková

Tagy: dřevěný kalendář | kalendář jako dekorace