Nezanedbávejte střechu, její údržba předpokladem dlouhé životnosti

Mít střechu nad hlavou je jedna z nejdůležitějších věcí v našem životě. Slovní spojení je sice myšleno spíše obrazně a odkazuje na potřebu mít kde bydlet, klidně jej ale můžeme vzít i doslova. Proto bychom o svou střechu měli pečovat, udržovat ji a občas také opravit, aby dobře sloužila.

Oprava střechy musí přijít včas

Střechy chrání dům před nepříznivými podmínkami a brání hromadění vody, samy se ale vystavují větru, dešti, sněhu i dalším špatným vlivům. Není proto divu, že se na nich čas od času objeví nějaká drobná závada. Možná nad ní mávnete rukou a řeknete si, že se přece nic neděje, ovšem to je nezodpovědné. Vzhledem k tomu, čemu všemu střecha čelí, se může z drobné závady velmi rychle stát velký problém. Pak už byste mohli ohrozit celou stavbu. To přece nemůžete riskovat. Nenáročnou opravu střechy možná zvládnete sami. Když si však nevíte rady nebo vaše střecha potřebuje zásadnější rekonstrukci, jsou vám k dispozici specializované firmy. Abyste se vyhnuli možným nepříjemnostem, měli byste si firmu důkladně vybrat. V ideálním případě by měla mít dlouholetou tradici, spoustu realizovaných projektů a kladné reference od spokojených zákazníků. Firma Střechy Novák je jednou z nich: Funguje již od roku 2000 a každoročně realizuje přibližně 300 střech v Praze a jejím okolí.

Nová střecha pro rodinný dům i činžák

Firma Střechy Novák dbá na kvalitu a preciznost. Zajistí vše, co rekonstrukce střechy vyžaduje: od projektu přes dodání materiálů až k samotné realizaci. Nabídka služeb zahrnuje pokrývačské, klempířské a tesařské práce, kompletní rekonstrukci i výstavbu úplně nové střechy. Je přitom jedno, zda novou střechu vyžaduje rodinný dům, nebo činžák poté, co v jeho podkroví vzniknou nové luxusní byty. Zkušení profesionálové firmy Střechy Novák se bez problému přizpůsobí situaci a poradí si s každou objednávkou.

Publikováno: 24. 06. 2019

Kategorie: Stavba a rekonstrukce

Autor: Barbora Kocourková