Designové lampy se hodí do ložnic, obývacích i dětských pokojů

Málokdo z nás si dokáže představit domov bez jediného zdroje světla. Díky světlu máme ve svém životě naději a můžeme věci vidět takové, jaké skutečně jsou. Zejména nyní, když nastává zimní období a svět se halí do tmy, je ideální doba na vybavení domácností designovými lampami. Do jakých místnosti se báječně hodí a proč jsou tak skvělé?

Neotřelé, nápadité a barevné designové lampy se hodí opravdu kamkoliv

Designové lampy jsou unikátní tím, že zhmotňují neotřelé nápady návrhářů. Často mají netradiční tvar, zajímavé barevné provedení a vyniknou v každém interiéru. Skvěle vyplní volné místo vedle vaší sedací soupravy, vyniknou vedle postele, ale získají si také teenagera, který ji bude chtít mít ve svém pokoji.

Stojací či stolní? Záleží na vás!

Designové lampy se samozřejmě vyrábí ve všech možných variantách. Designové stojací lampy se hodí do libovolného prázdného rohu, zatímco ty stolní můžete položit na noční stolek nebo na ten konferenční. V obou případech neuděláte chybu.

Čím více místa, tím lépe designové lampy ve vaší domácnosti vyniknou

Aby designové osvětlení ve vaší domácnosti mohlo opravdu vyniknout, dopřejte mu dostatek prostoru. V místnosti, která je od podlahy až po strop zarovnaná věcmi, zanikne i sebehezčí designová lampa. Myslete na to před jejím nákupem a připravte se na její přítomnost generálním úklidem domácnosti. Prosviťte si temné zimní dny pomocí nekonvenční designové lampy, kterou jen tak někdo nemá. Aby designová lampa ve vašem domově skutečně vynikla, dopřejte ji dostatek prostoru. Tak nezapadne v hromadě dalších věcí a bude moci naplnit plnit své dvě hlavní funkce naplno – osvětlovat vám domov a sloužit jako nádherný dekorační prvek. Barevnou variantu a provedení lampy si zvolte podle svého vkusu.

Publikováno: 30. 11. 2022

Kategorie: Interiér

Autor: Barbora Kocourková