Bydlet ve vlastním už za rok? Poslední volné byty jsou v rezidenci Byty u parku na Žižkově!

Toužíte po vlastním bydlení, ale nechce se vám čekat dlouhé roky, než se daný projekt bude realizovat? Na Žižkově, v oblasti Vackova, se právě dokončuje hrubá stavba bytových domů, do kterých se mohou noví majitelé stěhovat už příští rok! Rezidence čítá na 272 bytových jednotek od 1+kk po 5+kk a volných je ještě několik!

Horní Žižkov zažívá rozkvět

Společnost Metrostav Development navazuje v lokalitě Vackova na předešlé etapy výstavby. Tento rezidenční projekt Byty u parku se přímo napojuje na nedaleký park Židovské pece, noví obyvatelé si tak mohou užít zeleň a přírodu přímo v centru metropole. Lokalita je také výhodná pro svou vyspělou infrastrukturu a skvělou dostupnost městskou hromadnou dopravou s dojezdem na linky metra během pár minut. V okolí je veškerá sociální a občanská vybavenost, nedaleko jsou škola, školka, ordinace lékařů i sportoviště nebo volnočasové kluby.

Pro jednotlivce i rodiny

Při navrhování tohoto projektu brali architekti z architektonického studia Architecture Interior Project v potaz požadavky na malometrážní i prostorné byty, proto jsou v nabídce menší byty pro jednotlivce, větší pro páry nebo seniory a rozlehlé 4+kk nebo 5+kk pro rodiny s dětmi. U bytů 4+kk navíc existuje možnost mezonetového uspořádání, kdy je vydělena jedna místnost určená pro domácí pracovnu, dětský nebo hostinský pokoj. Všechny byty mají balkon, lodžii, terasu nebo předzahrádku. Samozřejmostí je sklepní kóje pro uskladnění sportovního náčiní nebo sezónních věcí.

Za sportem a kulturou

Při bydlení daleko za Prahou si jen těžko lze představit každodenní sportovní nebo kulturní zážitky. I z toho důvodu jsou byty Praha 3 lukrativní, protože není potřeba každodenně dojíždět. Park Židovské pece, stejně jako další žižkovské parky nabízejí sportovní vyžití na kole, kolečkových bruslích nebo při individuálních nebo kolektivních sportech na vybudovaných sportovištích. Kromě sportu je Žižkov rájem i pro kulturní nadšence, kteří mohou po práci vyrazit do kina Aero, Žižkovského divadla Járy Cimrmana, divadla Ponec nebo na koncert do Atria.

Publikováno: 24. 08. 2021

Kategorie: Reality

Autor: Barbora Kocourková