Digitální kukátka zajistí bezpečnost bytu během období dovolených

Nikdo nemůže být doma neustále. Nákup v supermarketu, odchod do práce, ale také za zábavou a v neposlední řadě odjezd na dovolenou. Někdo ve svém bytě spíše jen přespává, jiný tam tráví vcelku jen některé volné víkendy. Chcete mít dohled i v době, kdy zkrátka nejste přítomni? Dveřní kukátka mají už letitou tradici, ale staré modely už nejsou vůbec aktuální. Dnešní produkty totiž  mají nainstalovanou kromě jiného i kameru nebo pohybový senzor. Upozorní tak na možné nebezpečí už delší dobu dopředu. A pohlídají osaměle žijící seniory nebo děti, než se konečně vrátí rodiče ze zaměstnání.

Vždycky víte, kdo je za dveřmi

Ať už je poledne nebo půlnoc, pokaždé bude situace jasná během okamžiku. Kdo přesně je za dveřmi, kdo by rád přišel na návštěvu? Pokud jde o nezvaného hosta, je zapotřebí zbystřit. Neotevírejte, když nechcete, to je samozřejmé. Digitální kukátka se mohou stát strážcem, jenž bude hlídat bez přestání a nepotřebuje dovolenou ani pauzu na spánek či zábavu. Instalace podobných zařízení není složitá a nemusíte čekat, než přijde řemeslník. Zvládnete to totiž hravě sami. Montáž je otázkou několika málo minut, a to bez nutnosti speciálního příslušenství. Díky monitoringu přes mobilní aplikaci lze být ve spojení s domovem i na dlouhých cestách, jako je například dovolená v zahraničí. Široký úhel záběru, pohotovostní režim až tři týdny, barevný LCD displej, to jsou největší výhody takových pomocníků.

Podpora paměťových karet je výhodou

Chcete si nahrát záznam? Potom stačí vložit paměťovou kartu s dostatečnou kapacitou a kukátko vám nashromáždí video v požadovaném časovém rozmezí. Stačí jen, aby někdo přišel ke dveřím a dojde k aktivaci, o více se už nemusíte starat. Detekce pohybu je totiž naprosto neomylná. Více informací k tématu najdete na cel-tec.cz!

Publikováno: 04. 04. 2022

Kategorie: Praktické tipy

Autor: Barbora Kocourková