Polystyrenové kazety a lišty na strop snadno změní interiér k lepšímu

Stropy nebývají zrovna pýchou našeho bydlení. Může z nich opadávat omítka, vadí nám dilatační spáry, nebo nám prostě připadají fádní a neumíme si poradit ani s jejich barvou. Velice jednoduchým řešením a rychlou změnou je zlepšení vzhledu stropů s využitím polystyrenových kazet na strop.

Polystyrenové kazety se snadno instalují

Nepotřebujete řešit žádný upevňovací rošt. Tenoučké kazety na strop se snadno nalepí na podklad a efekt je okamžitý. I řezání kazet v rozích místnosti zvládnete hravě obyčejným olamovacím nožem. Jde o velice snadnou práci. Aby byl výsledek dokonalý, je zapotřebí rohy stropu obložit lištami. Opět jde o lišty z polystyrenu, které se snadno zakrátí a nalepí.

Vyberte si barvu a nemusíte ani malovat

Výrobce se snaží co nejvíce zjednodušit práci svým zákazníkům. Nekupujete totiž pouze polystyrenové kazety, ale hotový obklad s finální barvou. Takže po instalaci už vás nečeká žádné špinavé malování stropu. K dispozici je přitom obrovské množství odstínů, takže ten svůj musí nalézt každý. Do budoucna, při velkém malování, není problém obkladové kazety přetřít jinou barvou.

Dokonalost je v detailech

Nejlevnější polystyrenové kazety v České republice dodává společnost Lotobox. Firma je však unikátní nejen cenou či množstvím dodávaných barevných variant. Polystyrenové kazety na strop jsou barveny i po stranách těchto obkladových desek. Díky tomu nehrozí nevzhledně vykukující nezabarvený polystyren na každém spoji. Aktuálně si lze vybrat z pěti povedených a tradičních dezénů. Polystyrénové kazety a lišty jsou oblíbené nejen v domácnostech, ale i v restauracích, hotelích a kancelářských budovách.

Nevíte, jak na instalaci?

Firma Lobotox.eu má skvělý prozákaznický přístup. Nejenže vám prodá levně kvalitní polystyrenové obklady na strop, ale snaží se své zákazníky taktéž vzdělávat. Proto na webové stránce firmy najdete kompletní návod k instalaci polystyrenových kazet a lišt. S tímto návodem se vám dílko musí podařit.

Publikováno: 06. 11. 2020

Kategorie: Interiér

Autor: Barbora Kocourková