Smart žárovka vás každý večer příjemně naladí

Pamatujete si ještě změnu, kterou řešila celá společnost? Starý model žárovek a výměna za úspornou variantu, dnes už ani není domácnost, v níž by chybělo moderní osvětlení. Doba však jde neustále kupředu a ve světě svítidel přichází ke slovu nová generace. Teď už si budete moci ladit teplotu barev, vždy podle toho, co právě děláte. Teplá bílá pro relaxaci a večerní pohodu, studená bílá jako podpora při práci a soustředění. Je to tak jednoduché! Stačí jeden klik v mobilní aplikaci, vybírat můžete také z mnoha přednastavených barevných scén.

Dlouholetá životnost je velkou výhodou

Produkt s paticí E27 se může pochlubit životností až 30 tisíc hodin, patice GU10 nabídne polovinu. Jinak řečeno, smart žárovka nemusí potřebovat výměnu až po několik příštích let. Hodit se budou do obývacího pokoje, ložnice nebo předsíně. Mohou být například i v garáži, protože teploty pod nulou jim rozhodně nevadí. Rozumí si s hlasovými asistenty, jako je například Amazon Alexa, což ještě více usnadní každodenní používání. Ovládání hlasem tak není jen přání pro budoucnost, nýbrž běžná realita všedního dne. Když zjistíte, jaké výhody nabízí moderní varianta osvětlení, už se k té původní zřejmě nevrátíte. Nebude k tomu nejmenší důvod.

Velmi snadná instalace potěší všechny

Nastavení zvládnete za několik minut, a to i v případě, že nejste technicky zdatný typ. Instalace je velmi snadná a intuitivní. Jde o osvětlení, které se rozhodně uplatní v menších bytech, ale vhodné je také na chatu nebo do velkého rodinného domu. Chcete si rozsvítit v šest ráno? Světlo vás spolehlivě probudí, stačí si všechno jednoduše nastavit v mobilu. Samozřejmě nejde o jediný prvek chytré domácnosti. Pokud vás tato tématika zaujala, nahlédněte na cel-tec.cz. Možná najdete ještě více zajímavé více inspirace pro váš domov!

Publikováno: 09. 06. 2023

Kategorie: Interiér

Autor: Veronika Hrušková