Jak vybrat a přizpůsobit pracovní trička

Kvalitní trička představují důležitý kousek oblečení, protože jsou jako první na očích a většinou i v těsném kontaktu s pokožku. I z těchto důvodů musí být pracovní trička nejenom pohodlná, ale také s vyobrazením značky firmy, která funguje jako aktivní reprezentace. Ale jak to zařídit? Řešením je nákup kvalitních triček za velkoobchodní ceny a jejich opatření vhodným potiskem či nášivkou.

Trička z kvalitního materiálu

Pro firemní oblečení je důležité, aby bylo bezpečné a pohodlné i pro dlouhodobé nošení. Proto by trička, ale i další kousky měly být vyrobeny ze 100% bavlny, aby bylo zaručeno, že budou příjemné na dotek, šetrné k pokožce a odolné. Toho dosáhnete výběrem takových triček, u kterých se vám líbí nejenom líbivý padnoucí střih, ale i použitý kvalitní materiál.

Forma prezentace společnosti

Kvalitní pracovní trička s dlouhým rukávem představují ideální volbou pro efektivní podporu marketingu firmy. Se správně zvoleným potiskem či nášivkou totiž mohou poskytovat informace o značce a sloužit jako účinná forma reklamy. Pracovní trička se často používají pro uvedení nového produktu nebo pro propagaci nové služby, kdy můžou být nejenom pro zaměstnance, ale i jako dárek pro zákazníky či spolupracující partnery.

Pořiďte kvalitní pracovní trička za příznivou cenu

A protože se u pracovních triček většinou jedná o větší počet kusů, rozhodně se vyplatí zapátrat po nejvýhodnější možné ceně. To zpravidla nabídnou především specializované velkoobchody s oblečením, kde najdete bohatou nabídku nejrůznějších střihů, materiálů, velikostí i barev. Na Xfer si navíc můžete rovnou objednat také potisk nebo nášivku na zvolený textil pro maximální přizpůsobení konkrétnímu firemnímu či reklamnímu účelu. Samozřejmostí je i možnost nákupu omezeného množství kusů, kdy není problém objednat i pouhé jednotky oblečení.

Publikováno: 26. 01. 2023

Kategorie: Praktické tipy

Autor: Barbora Kocourková