Plovoucí podlahy jako nejžádanější podlahová krytina do domu i bytu

Podlaha je jedním z bytových prvků, který určuje celkové ladění interiéru. Stojíte-li před rozhodnutím,  který materiál zvolit, v následujících řádcích se dozvíte, proč dát přednost právě plovoucí podlaze.

Vše do bytu na jednom místě

Netrapte se obíháním jednotlivých prodejen či výběrem z různých eshopů, ale zvolte si všechno, co potřebujete, u české firmy DŘEVOŠKRT s dlouholetou tradicí. V jejím sortimentu naleznete rozsáhlou nabídku produktů pro řemeslníky pracující se dřevem, jako jsou truhláři a tesaři. Jste nadšenými domácími kutily? Pomocí deskového a stavebního materiálu, palubek, kuchyňských dvířek, nábytkového kování a truhlářského řeziva si vyrobíte nábytek dle vlastních představ. Pokud nejste tolik manuálně zdatní, na stránkách www.drevoskrt.cz naleznete interiérové dveře, kuchyně na míru, vestavné skříně, nábytek do ložnice a dětského pokoje nebo plovoucí podlahy Domažlice.

Nejvhodnější řešení do bytových prostor i veřejných budov

Plovoucí podlahy se dlouhodobě drží na špici mezi podlahovými krytinami. Vděčí za to nespočtu vlastností, které dokáží uspokojit i toho nejnáročnějšího zákazníka. První z nich je akustická izolace, již zajišťuje zvukově-izolační vrstva zabraňující přenosu hluku do ostatních částí domu. Dále oceníte snadnou údržbu, značnou odolnost vůči poškození, vysokou životnost a zdravotní nezávadnost. Plovoucí podlaha je k dostání v rozmanitých dekorech a materiálech nášlapné vrstvy. Vybírat lze z lamina, linolea, dýhy, korku nebo dřeva. Pokládka plovoucí podlahy je časově nenáročná a zároveň nevyžaduje velký úklid. To samé platí i o její demontáži. V neposlední řadě vás k nákupu plovoucí podlahy přesvědčí velice příznivá cena, jejíž výše se nedá srovnávat s částkou za pořízení klasické dřevěné podlahové krytiny.

Publikováno: 21. 12. 2019

Kategorie: Stavba a rekonstrukce

Autor: Barbora Kocourková