Zahradní domek má široké praktické využití

V současné době jsou na zahradách velice využívaná dřevěná stavení, která slouží především pro uskladnění zahradního nářadí a různých nástrojů, mnohdy však i strojů jako sekaček. Pokud zahradní domek nezaskládáte, klidně ho mohou využívat ratolesti jako své letní sídlo. Větší alternativy navíc nabízí více prostoru pro spaní, a tak si na několik nocí pozvěte návštěvu zdaleka. V následujících řádcích vám nejenže prozradíme, jak můžete zahradní domek využít, ale také na koho se v tomto sektoru obrátit. Zahradní domky, pergoly, chaty, budky na nářadí, přístřešek pro automobil. Všechna uvedená stavení se vyrábí ze dřeva, tedy přírodního a vysoce odolného materiálu, který přirozeně zapadne do prostředí zahrady. Určitě se tak nemusíte obávat toho, že by zahradní domek působil jako pěst na oko, ba naopak se stane zkrášlujícím prvkem.

Široká nabídka modelů

V podstatě nezáleží na tom, jestli se jedná o dětský zahradní domek, nebo domek na nářadí, zpravidla totiž jde o typizované stavby. Pokud se domníváte, že se jedná o fádní modely, jste na omylu, protože vždy si můžete stavení nechat něčím ozvláštnit. Kvalita zahradního domku záleží na tom, o jaké dřevo se jedná. Od konkretní dřeviny se totiž potom odvíjí fyzikální vlastnosti. Stejně tak je důležité, aby bylo dřevo dostatečně vysušené. Běžně se zahradní domky vyrábí ze smrku a modřínu, protože se jedná o dřeviny, které rostou i v našich podmínkách. Sehnat se však dají i zahradní domky ze severského modřínu, u něhož je nezbytné počítat s vyšší pořizovací cenou.

Kdo zahradní domky prodává?

V případě, že hledáte společnost, která se na výrobu zahradních domků, pergol, domků na nářadí, altánů, ba dokonce i saun specializuje, dovolujeme si vám představit profesionála DOMKY HEROLD. Z jeho produktového portfolia si zaručeně vyberete.

Publikováno: 02. 07. 2019

Kategorie: Zahrada

Autor: Barbora Kocourková