Jak uspořádat nezapomenutelnou podzimní párty?

Máte za to, že jediným vhodným ročním obdobím pro uspořádání zahradní párty je léto? Pokud milujete oslavy a sešlosti s přáteli, pak by vás nemělo zastavit žádné počasí. Co na tom, že během podzimu teploty postupně klesají a vyhlídky nejsou tak optimistické jako v letních měsících. Stačí pozvat podobně naladěné lidi a společně si užít skvělou podzimní párty. Ale má-li být opravdu skvělá, měli byste se řídit následujícími tipy.

Bez přístřešku to nepůjde

Zorganizovat zahradní oslavu na podzim, to chce trochu odvahy. A taky párty stany, pod které ukryjete stoly s jídlem a pitím, stejně jako hosty. Pokud začne foukat, nevadí – bočnice zajistí, aby se vítr do stanu nedostal. Díky party stanům budete moct zůstat na zahradě i ve chvíli, kdy se vás bude matka příroda snažit vystrnadit. Pokud si nechcete pořizovat vlastní, pomůže vám půjčovna party stanů. Najdete v ní populární nůžkové stany i větší konstrukce určené pro více osob.

Grilování to jistí

Zahradní party bez grilování je jako... zkrátka zahradní párty bez grilování. Ani nemyslete na to, že by na té vaší chyběly pochoutky, na které se všichni tak těší. Samozřejmě je vhodné, abyste recepty pojali jinak než obvykle – zaměříte-li se na ty podzimní umocníte atmosféru a sklidíte všeobecné uznání. Dobrá zpráva je, že gril si můžete také zapůjčit. Třeba na www.azrent.cz.

Tématické oblečení

Přístřešek jako ochranu před vrtkavým počasím a gril již máte vyřešeny, ale jak dosáhnout toho, aby hosté odešli z party s pocitem, že šlo o jedinečnou událost? Vymyslete nějaké téma a uveďte to do pozvánky. Nezapomenutelná může být třeba party v halloweenském stylu, což k podzimu dozajista patří. Možná však vymyslíte něco ještě lepšího, v kreativitě se meze nekladou. A nezapomeňte ani na dekorace a další detaily, které dělají z obyčejné party velkolepou událost. Někdy stačí třeba jen stylové LED osvětlení na party stanech a přítomným se zatají dech!

Publikováno: 02. 11. 2017

Kategorie: Zahrada

Autor: Barbora Kocourková

Tagy: podzimní party na zahradě | zahradní party