Chuť lahodné kávy ovlivní výběr kvalitních zrn a pravidelné servisy kávovaru

Vychutnejte si svou oblíbenou kávu každý den. Aby váš šálek chutnal přesně podle vašich představ, nepodceňujte výběr kvalitních zrn i servis kávovaru.

Jak si doma připravit kávu jako z kavárny?

Dobrá káva dělá každý den mnohem hezčí. Pochutnat si na dobrém šálku můžete kdykoliv během dne i u vás doma. Aby vaše káva byla opravdu chutná, věnujte pozornost výběru kvalitních kávových zrn. Kvalitu kávy poznáte už na první pohled. Jednotlivá zrna kávy by měla být hladká, celistvá a jednobarevná. Dobrou kávu poznáte i podle vůně. Když si přičichnete, ucítíte příjemně silné kávové aroma. Ideální je, pokud si kávu namelete těsně před její přípravou. O to se postará váš plně automatický kávovar.

Dobrou kávu připravíte pomocí kvalitního kávovaru

Pro přípravu chutné kávy potřebujete také kvalitní kávovar. Jenže vlivem pravidelného používání kávovaru může časem dojít k opotřebení jednotlivých komponent v mlecím mechanismu nebo zanesení jednotlivých částí a trysek kávovými oleji a jinými usazeninami. Proto je důležité, abyste svému kávovaru dopřáli každé 1 - 2 roky pravidelné pozáruční servisy.

Objednejte si servis pro svůj kávovar

Hledáte pro svůj kávovar odborný pozáruční servis? Obraťte se na nás. Zajišťujeme odborné pozáruční opravy kávovarů. V dohodnutém čase váš kávovar vyzvedneme v Plzni a okolí zdarma, z ostatních částí republiky jej stačí předat do rukou kurýra. Kávovar napojíme zdarma na diagnostiku. Zjištěné závady vám, včetně cenové nabídky, obratem zatelefonujeme. Po vašem odsouhlasení kávovar opravíme během 3 pracovních dnů, v opačném případě vám jej v původním stavu vrátíme zpět.

Co zahrnuje pravidelný servis kávovarů?

Pravidelný servis kávovarů zahrnuje čištění centrální jednotky, odvápnění celého systému, kontrolu a seřízení mlýnku, výměnu těsnění a konečnou tlakovou zkoušku. Pokud se už kávovar nevyplatí opravovat, vybrat si u nás můžete výhodné repasované nebo zánovní kávovary s minimálně roční zárukou za výhodné ceny.

Publikováno: 18. 02. 2023

Kategorie: Praktické tipy

Autor: Barbora Kocourková