Čas na jarní renovaci aneb Nakupujeme Ceresit, barvy i laky

Jaro je nejen ročním obdobím, kdy se obnovuje příroda. Tato část roku symbolizuje i regeneraci našich domovů. Potřebujete poradit? Obstarejte si Ceresit, barvy i laky.

Laky ochrání nábytek i dům

Nový háv různých objektů zajišťují ochranné vrstvy nátěrů, nejčastěji laky. S nimi můžete manipulovat i vy sami. Laky brání fasádu domů, pokud je ze dřeva, dále dveře, dřevěná okna, ploty, zahradní nábytek nebo obložení kolem bazénu. Nabídka je pestrá, záleží na tom, co od tohoto produktu očekáváte a na jaký povrch jej budete aplikovat. V případě dřevěné fasády rozhodně doporučujeme kvalitní lak, který splyne s povrchem a je tzv. pružný. Pokud lakujete dřevěnou podlahu, jedná se spíše o lesklý povrch, tudíž doporučujeme lak na olejové bázi. Laky dále vybírejte i podle zatížení, jemuž je daný povrch vystaven. Exteriérové plochy musí odolávat povětrnostním vlivům, ty interiérové spíše mechanickému opotřebení. Laky jsou nejčastěji transparentní, můžete ale zvolit i obměnu ve formě barvy.

Ceresit skvěle odstraní vlhkost

Potýkáte se s vlhkostí? Cítíte ji ve vzduchu, bobtnají vám dveře, vaše okna jsou stále orosená stejně jako vaše čelo, protože se potíte? Vše má na svědomí vlhkost, která rozhodně nesvědčí všemu zdraví a ani domu. Přitom zabojovat s ní je snadné. Zkuste Ceresit. Jedná se o prostředek, který v mnoha obměnách brání vlhkosti. Můžete mít sáčky, které pohlcují vlhkost. Sprej, který odstraní plísně v koupelně. Také jsou skvělé tablety pohlcující vlhkost nebo cirkulační přístroj.

Pryč s nadměrnou vlhkostí! Díky Ceresitu je to snadné. Foto: nejlevnejsi-barvy-laky.cz

Prodejna barvy laky

Barvy laky i Ceresit představují prostředky, které vám pomohou bojovat s běžnými problémy vztahujícími se k vašemu domovu. Jsou prevencí, aby nedošlo k větším potížím. Pokud nebudete chránit povrch dřeva, může vlivem deště časem hnít, následně se rozpadne. Jestli nebudete natírat kovový plot, zrezne. A pokud neuchráníte domov od vlhkosti, budete muset jednou zvolit radikální řešení, které bude stát mnohem více peněz.

Publikováno: 16. 03. 2019

Kategorie: Praktické tipy

Autor: Barbora Kocourková