Skládací stany a zahradní lehátka podle použití

Skládací stan se dá použít i pro zvláštní události, nejen na vaši zahradu. Může jít o výstavní stan, prodejní stan, propagační stan, lékařský stan i zahradní párty stan. Současné párty stany mají mnoho konstrukčních možností vhodných pro každou příležitost. Jsou k dispozici v různých barvách. Mohou být přizpůsobeny i barvám firemním. Pro slavnostní příležitosti, jako jsou svatby, různá výročí nebo narozeniny existují i speciální možnosti přizpůsobení. Můžete volit okna, bočnice, baldachýny, markýzy i elegantní rohové závěsy. Bohaté příslušenství umožňuje vašemu stanu na vaší oslavě zazářit v plné kráse. Svůj párty stan lze vybavit příslušenstvím, jako je zahradní nábytek, topení a osvětlení na dlouhé noční párty.

Dekorace, doplňky a vybavení párty stanu

Můžete si pořídit grilovací pomůcky i zahradní nábytek, který lze doplnit i o zahradní lehátka. Vybavení a zařízení závisí na druhu akce či párty. Liší se v závislosti na konané příležitosti a seznamu hostů. Při grilování moc dekorací nepotřebujete, na slavnosti ale ano. Na párty i zahradu lze pořídit i nůžkové stany, které jsou nepromokavé, odolné vůči povětrnostním vlivům, stabilní vůči UV záření, odolné vůči mechanické zátěži i extrémním teplotám -30 až +70 °C. Párty stany jsou čisté i reprezentativní. Ke stanům lze pořídit i veškeré příslušenství. Židle skládací i s polstrováním, skládací kulatý i obdélníkový stůl i bistrostolky. Hodit se vám může i osvětlení LED, plynová i naftová topidla, grily i grilovací náčiní.  Mrkněte se na jedinečné zahradní stany.

Pohodlná zahradní lehátka

Léto miluje asi každý a na léto se hodí vhodné pomůcky a vybavené pro chvíle odpočinku, pohody a relaxace. Jak vybrat zahradní lehátko? Moci se příjemně uvelebit s oblíbenou knihou na zahradním lehátku na terase, nebo jen tak pod stromem v jeho stínu v zahradním křesle k příjemnému lenošení třeba u vašeho bazénu, je velmi příjemné. Designová a komfortní zahradní lehátka jsou hitem poslední doby. Pokud na své zahradě potřebujete relaxovat, pohodlné zahradní lehátko je k tomuto účelu jako stvořené. Vybírejte si z nepřeberné nabídky mnoha barev, tvarů, materiálů, zpracování i designu. Vybírejte mezi moderními i klasickými kombinacemi v podobě dřeva, kovu, vypracovaných ze speciálních plastů, umělého ratanu a doplněných exteriérovými textiliemi v podobě polstrů. Inspirujte se při výběru na webových stránkách a vybírejte boží zahradní lehátka.

Publikováno: 11. 06. 2018 / Aktualizováno: 31. 07. 2023

Kategorie: Zahrada

Autor: Barbora Kocourková