Byteček jako klícka aneb vysavač, který si vás získá!

Máme pro vás tip na novinku mezi vysavači, která se díky inovacím stala nedocenitelným úklidovým společníkem na vysávací rychlovku, ale i delší řádění.

Pokud chcete mít byteček jako klícku, znamená to menší i větší úklidy v pravidelných intervalech, protože nečistoty jsou celkem urputné a rády se vrací na svá oblíbená místa. Proto je dobré mít skladný, a přesto výkonný vysavač, který je navíc vždy připraven a nebude vás zdržovat zásuvkami, kabely ani těžkým taháním zařízení přes prahy a schody. I takový menší pomocník totiž může být při úklidu pěkné zvíře a na nečistoty si pěkně posvítit.

Nový bateriový tyčový vysavač Kärcher VC 7 Cordless Yourmax usnadní celý úklid vám, ale i vašim dětem. Vyniká svou nízkou hmotností a vysokým sacím výkonem díky BLDC motoru o 350 wattech. Vy sami si můžete během vysávání zvolit stupeň zesílení sacího výkonu dle typu podlahy. Na jedno nabití vydrží až 60 min. Aku tyčový vysavač nabízí hned několik užitečných funkcí např. nádobu na prach vyprázdníte jedním kliknutím, ergonomický design vysavače vám zajistí vysátí i v těžko dostupných místech, jako jsou schody a LED světlo na podlahové hubici, díky kterému nepřehlédnete žádné nečistoty. Díky nástavcům se ještě snadněji dostane i do opravdu těžko dostupných míst. Součástí je například nástroj na čištění filtru a záložní filtr. Se štěrbinou hubicí se dostanete do každé skuliny, hubice 2 v 1 se šetrně postará o pohovku a měkký kartáč jemně ošetří vaši elektroniku. Možnost vysávání bez kabelu vám dá opravdovou volnost v pohybu nezávislou na elektrické přípojce. Proto je dobrým pomocníkem například i při vysávání auta.

Mezi jeho další přednosti patří tichý chod a snadno čitelný LED displej, kde se vám zobrazí stav baterie. Abyste nemuseli neustále držet tlačítko napájení, poslouží vám funkce Power Lock. Pomocí nástěnného držáku vysavač snadno a rychle uložíte, ale také nabijete. Nabíjení se spustí v momentě zavěšení vysavače do držáku. S tímto pomocníkem vám úklid půjde od ruky, využijete jej na různé typy podlah např. na parkety, korek, lino i PVC, koberce a díky příslušenství s ním odstraníte nečistoty i z textilních povrchů.

Aby úklid byla zase jednodušší a rychlejší.

www.karcher.cz

Publikováno: 30. 11. 2022

Kategorie: Praktické tipy

Autor: Barbora Kocourková