Život v Praze je splněným snem mladé generace

Už jste si vybrali destinaci pro svůj další život? Nikde není psáno, že musíte neustále zůstávat na jednom místě, rozlétnout se do okolí a poznat svět je vlastní i ptákům. Praha je místem, které je pořád v pohybu a nezastaví se ani v noci, což určitě vyhovuje nejen mladým. Jednoduše jde o lokalitu, ve které nezažijete nudu, a navíc je připravena i perfektní občanská vybavenost. Možnosti výletů, procházek i víkendových aktivit, rozhodně není důvod sedět doma. Nebo jste unavení ze zaměstnání a dopřejete si šálek kávy na prostorné lodžii?

Útulné bydlení v duchu moderního světa

Byt, jenž splní všechny dnešní standardy, nabízí vzdušný prostor, v němž se bude líbit nejen mladým rodinám. Bydlení na Praze 10 v Malešicích nabídne blízkost zeleně i kvalitní infrastruktury. Nejen sportoviště a restaurace, ale například také park Židovské pece nebo markety pro každodenní nákup, zázemí je už připraveno. Blízkost přírody, ale také několik autobusových zastávek v okolí, kdy vám stačí jen krátká procházka, a za několik minut jste na nejbližší stanici metra. V projektu navíc zbývá už jen několik málo posledních bytů. Je tedy nejvyšší čas se rozhodnout, protože vše už spěje do finiše. Centrum Prahy bude blízko, ale stejně tak můžete i na procházku do lesa. Ten je doslova za dveřmi!

Moderní architektura nabízí dlouholetou stabilitu

Investice do nemovitostí je dnes hodně diskutované téma. V každém případě platí, že byt můžete jednou odkázat i svým dětem a zajistit jim výborný start do života. Jde o dlouhodobou záležitost, ale v dnešní době se určitě vyplácí myslet dopředu. Více informací najdete na stránkách projektu, jenž bude pro desátou z pražských čtvrtí velkým přínosem. Využití přírodních materiálů a k tomu pečlivě promyšlený plán předních tuzemských architektů, to je kombinace na jedničku.

Publikováno: 30. 04. 2022

Kategorie: Reality

Autor: Barbora Kocourková